Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek, véteknek számít ha...

Bűnnek, véteknek számít ha már nem akarok jót tenni az engem lenéző, utáló emberrel?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve segítek neki ,de nem köszön ,nem vesz emberszámba akárhogy kedveskedtem neki ,és nem bántottam meg.De már nem akarok neki tovább segíteni ,maga is képes rá csak lusta és szereti kikéméltetni magát.Sajnos nap mint nap találkoznom kell vele.Azt hittem meglágyul,de semmi most mégjobban utál és ő sem csinálja maga után csak hagyja gyülni a dolgokat.
2015. ápr. 19. 01:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ugy tunik nem akarod leirni mirol is van szo. Igy senki sem tud erdemben hozzaszolni, segiteni.

Te egy megerositesre varsz mert magadban mar dontottel. Elarulom neked, senki sem fog helyetted donteni, ezt magadnak kell. Ha sikerult, rajossz arra mennyire felesleges volt a kerdesed, mert senki idegenre nem tartoznak a donteseid, es ne hagyd magad befolyasolni, mert az tonkre teheti az egesz eletedet.

2015. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!