Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia vagy Isten tiltja a...

A biblia vagy Isten tiltja a drogozást?

Figyelt kérdés
Isten alkotott meg mindent ami körülöttünk van azért hogy felhasználjuk nem? akkor ha én most kábitószert fogyasztanák vagy csempésznék nem követnék el bűnt Isten előtt mert nem loptam meg semmi csak ebben a társadalmi rendszerben tiltják a fogyasztását árusitását. mondjuk fűvel üzletelek abban nehéz meghalni túladagolásban. ha pedig kokainnal és ismerem hogy milyen mennyiség a megengedett és nem szennyezett és elmodom a fogyasztóimnak és mégis meghalnak túladagolásban az már nem az én bűnöm hanem az övék én elmondtam mennyi a megengedett ők nem figyeltek. a bibliába nem tudom hol van leirva hogy ne drogozz
2008. aug. 31. 16:53
1 2 3
 21/21 Béci777 válasza:
Hát van baj az agyakkal.Aha tényleg nem volt még akkor dohányzás meg drog amikor aBiblia íródott?Persze a kokacserje amákgubó a dohánycserej most nőtt ki tegnap a földből előtte ezk nem voltak.Ugyanúgy vannak több ezer éve mint a többi növény.Ez nem érv.A Biblia a varázslás kategóriájába sorolja a drogozást ezért ne drogozz.És igen benne van a Bibliában a Jelenések könyvében a Pharmacom szó ami azt jelenti kábítószert használ elad vagy vesz.
2016. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!