Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándor még mindig...

Németh Sándor még mindig tiszta szívű?

Figyelt kérdés
Szerintetek Németh Sándor a Hit Gyülekezet vezető lekésze még mindig olyan szívvel viszonyul Iszen népéhez és Isten munkájához, mint 20 éve? Ez a sok pénz, politika, média nem kezdte ki a szívét? Nem lett kapzsi, hataloméhes?

2015. jún. 12. 14:17
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
34%
De.
2015. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
20%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
azt hittem bármit lehet kérdezni...
2015. jún. 12. 14:43
 4/47 A kérdező kommentje:
4/4-s te érted a 2/4-s mit akart ezzel mondani?
2015. jún. 12. 14:54
 5/47 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, de talán a ketteske maga sem érti, hogy lett Krisztus-hívőből Némethsándor-hívő. Így működnek a szekták, hogy aki a csapdájukba lép, már nem lát ki belőle.
2015. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
49%

Szia !



Újabb kritikus kérdés olyan személyről aki az elmúlt 30 évben sok-sok bizonyságot jó példát tud felmutatni az életéből, a kedves kérdező nézzen utána ennek a kritikus kérdezők általában frusztrált,megsértődött,lelki-sérült emberek akik szellemi értelemben a térdéig sem érnének fel N.S-nak, a fórumon pedig lejáratás céljából irkálnak.


Egyébként a Biblia szerint a szívek vizsgálója az Úr nem pedig a kedves kérdező !!!

2015. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
51%

Ti mocskoljátok, és gyalázzátok, rágalom özönnel öntitek, és ő egyre emelkedik:D Mennél jobban teszitek annál jobban.


Látszik, hogy Istennek van humora:D

2015. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

"frusztrált,megsértődött,lelki-sérült emberek akik szellemi értelemben a térdéig sem érnének fel N.S-nak, a fórumon pedig lejáratás céljából irkálnak"


Ez durrrvvvaaaa. Ezt eddig nem tudtam magamról....de te jobban tudod.

Apropó drága elvtárasaim.....ez kérdés volt és nem állítás, így nincs miért szégyenkeznem.

Amúgy elég egy DE vagy egy NEM.

2015. jún. 12. 20:40
 9/47 A kérdező kommentje:

8/9


Én is így voltam, majd kigyógyulsz belőle

2015. jún. 12. 20:41
 10/47 anonim ***** válasza:
66%

18.48-as hozzászóló vagyok:



Szia !


A tagadástól és a cinizmustól sajnos a probléma vagyis problémád ugyanott marad nem fog eltűnni.

Egyébként a sérült emberek halmosak szurkálni,kritizálni gyógyulásuk szabadulásuk nem ezekkel a tettekkel kezdődik ellenkező hatást érik el sajnos mélyebbre kerülnek.

2015. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!