Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándor még mindig...

Németh Sándor még mindig tiszta szívű?

Figyelt kérdés
Szerintetek Németh Sándor a Hit Gyülekezet vezető lekésze még mindig olyan szívvel viszonyul Iszen népéhez és Isten munkájához, mint 20 éve? Ez a sok pénz, politika, média nem kezdte ki a szívét? Nem lett kapzsi, hataloméhes?

2015. jún. 12. 14:17
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
67%

"Nem lett kapzsi, hataloméhes?"


Nem lett.Maradt.

2015. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
23%

Szia !


Ismered az a lelkigyakorlatot, hogy ÖNVIZSGÁLAT ?

Szoktad is alkalmazni vagy csak másokat kritizálsz, és kielemzel (pl a Hitgyülit) szerintem veled komoly probléma van !!!

2015. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászolók ,


Kélrek olvassátok végig az egészet az elejétől fogva. Feltettem egy kérdést egy bizonyo Alexsander pedig kezdettől fogva a torkomnak ugrott és vádol mineféle dologgal. Én most ezt nem nagyon értem. Engem vádol, hogy lelki beteg vagyok, meg boldogtalan meg megkeseredett. Ti most ezt értitek?

Olvassátok végig írásait kérlek és döntsétel el magatok

Én nem tudom, honnét van benne az a mérhetetlen düh és beképzeltség de mit csináljak, hogy leszálljon rólam?

2015. jún. 13. 20:52
 24/47 anonim ***** válasza:
46%

Részemről megbocsáthatatlan, hogy egy egyértelműen keresztényellenes párt - a szdsz- vallási csoportot indukáljon. Azért, hogy szektás zombivá tegyék a keresztényeket - már aki bedől nekik. NS pedig nekik aszisztál ehhez. És nem átall katolikusok ellen beszélni...

Aki nem keresztény az még lehet rendes ember. De aki keresztényellenes az ma is felszegezné a megtestesült Logoszt- és még elméletekkel meg is indokolná , hogy ez miért jó.

Ritkán idézett helyek az evangéliumokból ( NS nyilván nem idézi):

"hogy jobb, hogy egy ember vesszen el a népért."

- mint hogy a nép elvesszen

Diadalittas hadvezért vártak, akik uralomra viszik a zsidó népet. Ehelyett jött Ő, aki lemondást, szenvedést vért és könnyeket hozott - de akik követik, boldogok lesznek, mert övék a mennyek országa.

Péter írta, idézem: "Maga a tény, hogy noha a zsidók nem találtak bűnt Krisztusban, mégsem fogadták el Őt, bizonyítja: semmilyen kapcsolatuk nem volt Istennel. Nem ismerték fel hangját Fiának üzenetében. Azt hitték, Krisztusra háríthatják át az ítéletet, azonban azzal, hogy elvetették Őt, magukra mondták ki azt. "Aki az Istentől van - jelentette ki Jézus - hallgatja az Isten beszédeit; azért nem hallgatjátok ti, mert nem vagytok az Istentől valók" (Jn 8:47).

Na és ez, aki keresztényellenes, arra vonatkozik ma is:

Jn 8.42-45

Jézus ezt válaszolta: "Ha Isten volna az atyátok, akkor szeretnétek engem. Mert az Istentől való vagyok, tőle jöttem. Hisz nem magamtól jöttem, hanem ő küldött.


Miért nem értitek a beszédemet? Azért, mert nem vagytok képesek meghallani a szavamat.


A sátán az atyátok, és atyátok kedvére igyekeztek tenni, aki kezdettől fogva gyilkos, nem tartott ki az igazságban, mert nincs benne igazság. Amikor hazudik, magából meríti, mert hazug, és a hazugság atyja.


Mégis, bár az igazságot hirdetem, nekem nem hisztek.

2015. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Jómagam nem osztom, amit írtál, de azért köszönöm, h írtál...Még mindig azon morfondirozok, hogy alexsander miért szállt rám ennyire? Miért lett ennyire dühös és ingerült?
2015. jún. 13. 22:22
 26/47 anonim ***** válasza:
39%
Mit nem osztasz, kedves kérdező? ha valaki gyűlöli a keresztényeket, ma is kínhalálra küldené Krisztust. Vannak akik megértették a tanítását - akár származás szerint zsidók és Krisztus követőkké váltak. Ők jó keresztények is. De a szdsz köreiben nem voltak ilyenek. Ők nyíltan keresztényellenesek voltak - érvényes ez a mittudomén milyen nevűvé vált utódpártjaira is. És alapítottak egy szektát - a gyülit. Egy szorgosan nyaló vezetővel. Megjegyzem, a vidéki gyülik nem ilyen rossz állapotúak.
2015. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
43%

"Még mindig azon morfondirozok, hogy alexsander miért szállt rám ennyire?"

- tegyél rá, nagy ívben. Ilyenen nem tudunk segíteni, csak így.

2015. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
42%

Németh Sándor még mindig tiszta szívű?


Igen még mindig tiszta szívű a tiszta szívet az Isten hozza létre az emberben.



Szerintetek Németh Sándor a Hit Gyülekezet vezető lelkésze még mindig olyan szívvel viszonyul Isten népéhez és Isten munkájához, mint 20 éve?


Igen mivel ma is az Igehirdetés szolgálatában áll ezt végzi töretlenül.



Ez a sok pénz, politika, média nem kezdte ki a szívét? Nem lett kapzsi, hatalom éhes?


Mivel az Úr szolgálatában áll, ehhez természetfeletti védelem és kegyelem is társul az Úr megőrzi a hűséges emberek szívét.

2015. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
64%

28 * az Úr megőrzi a hűséges emberek szívét.

Ez hamis.Nem igei.

2015. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
68%
Minden embernek magának kell megőriznie a szívét.
2015. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!