Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, kell fizetnetek...

Jehova Tanúi, kell fizetnetek a kiadványokért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ingyen adjátok, de nektek ez pénzbe kerül? Ha igen mennyibe? Gondolok itt az Ébredjetekre, Örtoronyra, bármelyik kiskönyvre vagy akár az Újvilág fordítású Bibliára.
2015. aug. 2. 16:20
1 2 3 4
 1/33 Ozmium42 ***** válasza:
Nem vagyok tanú, de úgy emlékszem, hogy ezeket rendelni kell, vagyis a helyi gyülekezetek fizetnek érte, és azt osztják ingyen.
2015. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
29%

Bizonyára tudod akkor azt is, hogy önkéntes adományok vannak. mindenki akkor és annyit adományoz, amikor és amennyit tud.

Ezekből van minden fizetve.

2015. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Ozmium42 ***** válasza:
Gondolom Jehova jobban szereti az adakozókat, mint aki nem adakozik. De nem kötelező. Az örök élet a Paradicsomban sem kötelező.
2015. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
JEHOVA TANÚINAK nem kell fizetni a kiadványokért, de kötelező havi hozzájárulást válaltak "önként" a zrt felé.
2015. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
18%

úgy csináltok, mint ha máshol nem adnának az emberek pénzt

szörnyű

2015. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Ozmium42 ***** válasza:
49%
Senki nem csinált úgy.
2015. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

fehér galamb!


Te meg úgy csinálsz, mintha nem ítélnétek el azokat, akiknek tizedet kell fizetniük, meg a katolikusokat, akik körbeadják a pénzgyűjtőt!!!


holott a tanúk is ezt teszik, csak MÁS A NEVE!!!


úgy csinálsz, mintha nem tudnád, hogy az alkalmaitokra történő meghívókra ez van írva: NINCS PÉNZGYŰJTÉS:


HOLOTT VAN.

2015. aug. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Tudod nem mindenki tud adni a megélhetése miatt.

s hogy ki mennyit és mikor ad, azt sem tudja senki, mert senki nem figyel senkit. ennél fogva vannak akik egyáltalán életükben szinte semmit nem tudtak adni.


Képzeld, nálam is volt hogy évekig nem tudtam 10 forintot sem adni,s ha szükségem volt mindig kaptam élelmet ruházatot, sőt egyszer a Rezsit is kifizette valaki.

s nem Én vagyok, vagy voltam az egyetlen, ennél fogva cáfolom a leírtakat.

2015. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Mit is cáfolsz?


azt, hogy a gyülekezetek havi rendszerességel adományokat kell küldeniük, amit előtte, kis fehér lapokon mindenki elvállalt?


ezt cáfolod?


vagy azt, hogy nem kell fizetni a személyeknek a kiadványokért?

2015. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni semmiért. Ha szeretnénk önként adakozhatunk, de nem vagyunk erre rá kényszeritve.
2015. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!