Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt olyan időszak, mikor azt...

Volt olyan időszak, mikor azt hittétek, hogy Jehova tanúi az igaz vallás? Hogy kezdődött és hogyan ért véget ez az időszak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 22:24
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

igen akiket már behálóztak és elakarják hagyni őket mert utólag ők is rájönnek arra a sok hazugságra amit tanítanak.

azoknak a lelkiismeretüket támadják meg.

hogy Isten ellen fordulsz?

pedig ép ők fordítsák az embereket Isten ellen.

aki Jézust meg kérdőjelezi az az atyával is azt teszi.

amennyi tiszteletet kap Jézus annyit kap az atya is.

mert a kettő egy,és egymást igazolja.

ha Jézustól elvennénk az Isteni mivoltját,az atyával is azt tennénk.

2015. aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

igen igaz hogy magadtól költöztél el,de miattuk.

mért kel nekik zaklatni a másikat? mi közük van más családi életébe?

2015. aug. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

kedves volt Tanu!Szerintem az anyukad attol tart,hogy baratok nelkul marad.Igy voltam en is,mert a gyulekezeti baratok tobbe nem alltak szoba velem.Az egyik ven odaig ment,hogy nyilvanos eloadast tartott arrol,hogy az internet a satan muve es nekem megzavarta az eszemet.akkor mar a humoros oldalarol fogadtam a dolgot,szembenevettem es kimentem a terembol,nem is mentem soha tobbe.A csaladokat nem szabadna szetrugjak ha a Biblia szerint cselekednenek,de a venek sajnos visszaelnek a hatalmukkal,mindenhatonak kepzelik magukat.Remelem elolvassak es magukra ismernek.

2015. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
0%

#40-es.

Te vagy a 41%-os és a 74%-os válaszoló is?

2015. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 lilla64 ***** válasza:

Utolsonak.

Az én válaszaim,29,31,4o.

kérdező,a Biblia nem irja azt se,hogy lehet ünnepelni és azt se,hogy nem.mint itt az egyik válaszolo irta,egykor a Tanuk is ünnepelték a Karácsonyt.

6-os.Igazadvan, de mond el nekem,hogy hol lehet a véneket bepanaszolni?A körzetfelvigyázonál kellene,de az is egy gyékényen árul velük.Hol is tartunk akkor?Lehet menni egészen a Bételig,akkor se nekünk lesz igazunk.Lásd a gyerekmolesztálást.Majd Isten igazságot tesz,benne bizok,de a szervezetben nem.

2015. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

hm a sátán műve, érdekes hogy pld ezt a szót is gyakran használják a Jht.

de mégis azt vallják hogy NINCS POKOL.

de ha nincs akkor hogy hogy van sátán?

2015. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 lilla64 ***** válasza:
31%
uteretettelolsonak,itt a földön,nem tudod?1914ben ledobták mivel az armaggedon nem jött be.Még annyit hozzátennék,hogy látom itt előszetettel emlegetik,hogy a Biblia utasitásait követik,de ez nem igaz.Ök a szervezet utasitásait követik,mert A Biblia nem irja,hogy havonta jelentést kell leadni,és a fiatalok ne tanuljanak,mert elveszi az idejüket a szolgálattol.Minden érdeklödönek csak azt tudom mondani,mielött alámeritkezne komolyan tájékozodjon meg tude felelni az elvárásoknak.A volt Tanu
2015. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha J.T bevezetnék az inkvizíciót, embereket élve elégetnének, forró ólmot öntenének az általuk eretnekeknek nevezettek fülébe, senki nem emlegetné fel a büneiket, mint ahogy senkinek nem probléma, hogy ez a katolikusok bizonyítványához tartozik. Vagy vatikáni palotát építenének tele arannyal meg földi kincsekkel, az sem zavarna senkit, mint ahogy ez a katolikusoknál nem probléma. De hogy náluk Jézus nem Isten, meg nem imádkoznak Jézushoz, azért már szapulni kell őket. Szép kis társaság! Mind gonoszok vagytok, akik hamisan ítélkeztek. Isten maga mondta, hogy rajta kívül nincsen Isten, tehát Jézus nem lehet Isten, mert rajta kívül álló. Továbbá Jézus azt tanította, hogy az Atyához imádkozzunk, nem hozzá és nem Máriához, meg szentnek nevezett egyházi emberekhez. Ez nektek nem probléma, mert nem vagytok becsületes emberek, olyan hamis lelkületűek vagytok, mint a farizeusok. A legyet megszúritek, de a tevét benyelitek. A Szentírás fényében tik vagytok azok, akik méltók az elmarasztalásra, hiszen kettős mércével mértek, azonkívül a teológiátok is hamis, tévelygő és hiteltelen!!!
2015. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

pont hogy a Jht olyanok mint a farizeusok.

akik ujjra és ujjra megfeszítenék,csak mert igazságot merte kijelenteni.

HOGY Ő ISTEN FIA..............................

2015. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Az inkvizició nem is akkora mértékű,és nem is annyi embert ítéltek el mind az állam,sokan boszorkánynak vallották magukat,hogy az állam helyett az egyház ítélje,el és legtöbb esetben 1-2 búcsura mennéssel vagy gyónással és áldozással megúszták,a szerencsétlenek akik kb.10 százalék alatt voltak azok vagy veréssel vagy börtön vagy halál.Amúgy szajkózzátok azt,hogy vatikán aranypalota itt,és ott,de mikor a huszas években és azután is. Rutheford a jóhiszemmű adományokat,ellumpolta pl.Építetett házat a prófétáknak akkik majd vissza térnek armageddon után!Azonkívül Rutheford ellita a töblet pénzt,és olyasmiket tanított:a fekete bőrszín Káint súlytó biblia átok jele,Jehova a plejádokról kormánnyozza a világot.Meg sok hülyeséget,olvasd csak el pár könyvet ami a nevén jelent meg....Amúgyis viszket a fületek ezért kellet nektek Russel,meg Rutheford...
2015. aug. 23. 15:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!