Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki nem hisz Istenben milyen...

Aki nem hisz Istenben milyen tudományos bizonyiték alapján döntött igy?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy épülnek fel a sejtek, milyen elemek alkotják, de mégsem tudunk életet adni. Tehát nincs arra tudományos válasz hogy jött létre az élet. Ezek alapján miért olyan elképzelhetettlen hogy egy felsőbb hatalom hozta léter az életet a Földön.

2015. szept. 23. 08:52
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Sajnos nem találom én sem a hihetőségközpontra vonatkozó írásokat.

Régen olvastam már az adott cikket, és nyilván ez nem került be a gugliba.

Akkor viszont gondolkozz el: miért hiszel el általában mindent álmodban? Miért tűnik minden olyankor magától értetődőnek? Még a legnagyobb furcsaságok is. Ha gondolkodsz valamin, miért tűnik minden gondolatod zseniálisnak?

Illetve, ha elkezdesz kételkedni, akkor miért ébredsz fel hamarosan?


Ugyanez van félálomban is. Aztán, ha esetleg fölébredsz, és józanul végiggondolod újra az egészet - akkor jössz rá, hogy a többség mekkora butaság is volt...

2015. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Az álom témájába inkább ne menjünk bele, mert akkor előkerül a lucid álom, az álomkontroll (Lásd: Prof. Dr. Paul Tholey-Kaleb Utecht Alkotó álom) és a többi, és megint nem fogunk tudni dűlőre jutni.
2015. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Persze, én is csak példának hoztam.
2015. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
11:00 teljesen egyetertek Veled.
2016. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!