Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos fiatalok! Van még...

Vallásos fiatalok! Van még olyan, aki azt gondolja, hogy a szexualitással várni kell/fog a házasságig?

Figyelt kérdés

Bocsánat, nem találtam jobb kategóriát:/

Trollok kíméljetek, és csak normális válaszokat:)

Ha úgy gondoljátok, meg is indokolhatjátok!

A fiatalokon olyan 14-26 év közöttieket gondoltam:)

Köszi!



2016. márc. 28. 13:58
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Érdemes ezt elolvasni mi van, ha nem jó a szex témában: [link]
2016. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Én keresztény vagyok és hiszek Istenben, és várni fogok a házasságig. Nemis feltétlen a hitem miatt. Nem akarom azt, hogy minden srácnak csak egy újabb csaj legyek akivel együtt volt. Én különleges dologként tekintek a szexre, és várni szeretnék vele.. várni a megfelelő fiúra. Volt már jópár kapcsolatom és így visszanézve örülök, hogy egyikőjükkel sem feküdtem le.

21/L

2016. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

21-es köszi:)

Én is hasonló beszélgetésen vettem részt...

És mindenki másnak is köszi:)

2016. márc. 28. 19:20
 24/45 anonim ***** válasza:

#21: igen, ez őszinte.

De végül is nem ad megoldást arra, ha SZERVI okok miatt nem illenek össze. Van ilyen is, ha nem is túl sok.

2016. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az olyan szervi ok, amit nem lehet kezelni. Kb elhanyagolható az esélye ennek és a legtöbbről már tud az illető házasság előtt. Szerintem nincs olyan férfi, aki a nászéjszakán jött volna rá, hogy pl mikropénisze van.
2016. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
30%

nem fizikai tényezőkről van szó...

lelki! tudod..

esküvő után:


"nem kell a szex, teljesen hülyeség SŐT FÁJ IS, nem kell ez nekem"

"ki be húzogatja, feszít fáj, hagyjuk abba"


"drágám már 2 hete nem voltunk együtt..." -figyelj nem érzem hogy kellene"


ha egyszer kipróbálja valaki akkor utána akarni fogja (a fiúknál)

lányoknál más. ott érzelem kell dögivel.

a fiúnak viszont nem kell érzelem neki az érzés kell, mert baromi jó szexelni. ha otthon nem fogja megkapni akkor halálra van ítélve a házasság.


és lehet dumálni arról hogy kevesebben válnak el... az lehet de hogy nem boldogok egy ilyen kapcsolatban az megint biztos! nem válnak el mert az mekkora bűn már.. stb

2016. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Mondjuk az sem túl jó dolog, ha a fiatal házasoknak rögtön több éves lelki tanácsadással kezdődik, kezdődhet csak a normális szexuális élet.

Pedig ilyen több van, mint szervi baj.

2016. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

26: olvastad egyáltalán a linket???

27: miért kéne lelki tanácsadás? A legtöbb esetben csak kommunikációra van szükség.

2016. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
38%

26-os nagyon jól mondja.

A lányoknak a házasságban millió és egy oka lehet arra, hogy éppen miért NINCSEN szex.


És onnan kezdve teljesen mindegy, hogy a fiú mit szeretne... sőt: ha nincsen angyali türelme, vagy hatalmas rábeszélő képessége, akkor a lány megharagszik, és akkor aztán hetekig vagy hónapokig garantáltan nincsen semmi!


Ráadásul a fiú is lesz ennek az oka, szóval még szégyellheti is magát, de mélységesen. Pokoli játszma, de sokan csinálják.

2016. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
53%
na vannak itt értelmes emberek is
2016. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!