Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tesz egy igazi sátánista?

Mit tesz egy igazi sátánista?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve sátánista vagyok, vagyis követem a sátánisták törvényeit, és teljes mértékben egyet értek a sátánizmus tanításaival. Viszont úgy érzem, hogy még tennem kéne valamit a vallásomért. Csak mivel egyetlen sátánista ismerősöm sincs, sajnos nem tudom, hogy milyen is egy igazi sátánista.
2008. szept. 22. 21:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és van 4 aranyos kiskutyájuk :)
2008. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
52%

Azt mondják, Sátán legnagyobb megtévesztése, abban van, hogy elhitette az emberekkel, hogy nem létezik.


De nem kell ezt sem elhinned, de akkor sajnos meg kell tapasztalnod. És az nem olyan lesz, mint amit elképzelsz a jövöddel kapcsolatban!


Ha valóban okos vagy, beszélj olyanokkal is, akik megjöttek már az ilyenekből.

2008. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:

Először is gondolkodik. -.-"

A fentebb emlegetett LaVey-féle sátánizmus elég vicces. LaVey valójában nem csinált mást, mint összegyűjtötte a legfőbb jellemzőket. És itt engedjetek meg egy filozófiai vonzatú kérdést: ha a sátánizmus lényege az egyén szabadsága, miért tömörülnének bármiféle gyülekezetbe?

2009. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Igen, kedves utolsó, ezért sem értem én sem igazán a LaVey-féle sátánizmust. (az vagyok, aki ebben a témában több választ is írt ide.)
2009. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
24%
MINDENKINEK FONTOS TUDNI, HOGY A SÁTÁNISTÁK ELSŐ CÉLJA AZ, HOGY A VALLÁSUKAT MEGBARÁTKOZTASSÁK MÁSOKKAL, HA MÁR ÉRDEKLŐDNEK JÖHET A BEAVATÁS, SZÓVAL AKI AZT MONDJA JÓ DOLOG, AZ EGY ILYEN GENNY, ÉS EZ NEKI EGYENLŐ EGY IMÁVAL, HAZUDIK, EGYSZER ÉN IS MAJDNEM BELEMENTEM EBBE, MÁR HALOTT LENNÉK, SZARJÁTOK LE, NEM ÉRDEMES EZEKKEL A BETEGEKKEL FOGLALKOZNI, MERT SZERINTEM AKI ILYEN LESZ AZT VERTÉK KISKORÁBAN, VAGY NAGYON DURVA SZEMÉLYISÉGZAVAROKKAL KŰZD!
2009. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Szóról szóra ugyan ezt a választ még hány helyre fogod bemásolni? Amúgy meg ne írj csupa nagybetűvel mert iszonyat idegesítő.
2009. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Az igazi az imádja Baphomethet.
2009. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

A sátánizmus nem ördögimádat, és nem is gusztustalan pedofil, gyilkos szatír állatok gyűjtőhelye. Bemásolom ide a 11 törvényt, mert gondolom arra úgyse veszi senki sem a fáradságot, hogy rákeressen, csak szidják itt mint valami id.ióta (egy olyan dolgot amit nem is ismernek.. grat keresztények!)


1 Senkinek se adj tanácsot, csak ha megkérnek rá!

2 Ne beszélj másoknak a gondjaidról, hacsak nem vagy biztos abban, hogy igazán hallani akarják!

3 Ha másvalaki tanyáján tartózkodsz, mutass tiszteletet, különben ne menj oda!

4 Ha a tanyádon egy vendég bosszant, bánj el vele kegyetlenül!

5 Ne közeledj senkihez szexuálisan, hacsak meg nem kapod tőle az erre felhatalmazó jelzést!

6 Ne vedd el azt, ami a másé, hacsak az nincs terhére a tulajdonosának, és erre kifejezetten fel nem szólít!

7 Ismerd el a mágia hatalmát, ha sikeresen alkalmaztad vágyaid eléréséhez. Ha tagadod a mágia létezését, miután sikerrel használtad, mindent elveszítesz, amit szereztél!

8 Ne panaszkodj olyasmik miatt, amikkel nem kellene foglalkoznod!

9 Ne árts kisgyerekeknek!

10 Ne ölj nem emberi állatot, hacsak rád nem támadnak, vagy ha élelemre van szükséged!

11 Amikor közterületen jársz, ne háborgass senkit. Ha valaki téged háborgat, szólítsd fel, hogy hagyja abba. Ha tovább háborgat, pusztítsd el!

2011. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Karmazsin válasza:

LaVey és követői tudatlanok, fizetnek, hogy egy vallási gyülekezethez tartozhassanak, ugyan mi ebben a sátánizmus?!

Egyikőtök sem tudja mi az a sátánizmus, de főleg Te nem, kérdező...!

2011. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Már megint csak magamat ismétlem de ha igény van rá...

Az igazi Sátánizmus több ezer évvel előzi meg a zsidó/keresztény vallás létrejöttét. Sátán személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene. De vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják negatívan ezt a szót.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak akarták, de szerencsénkre Sátán ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől. A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán követőit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták. Az igazi Sátánizmus az ősi pogány vallásainkon alapul, nem mutatunk be sem emberi sem állati véráldozatot Sátánnak, Sátán számára az állatok szentek a tisztaságuk végett. A divatsátánizmus akik alapján ti megítéltek minket és Sátánt nem más mint antikereszténység nem sátánizmus. A LaVey féle "sátánizmusnak" még csak köze sincs a Sátánizmushoz, az csupán ateizmus. A kereszténység célja az emberi személyiség eltörlése, ha figyelmesen olvassuk a bibliát láthatjuk az igazi tartalmát.

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)

Egyébként a keresztény isten jehova/adonai és a názáreti fia csak mese, fikció ami arra szolgál hogy vakítsák az embereket és távol tartsanak minket igaz istenünktől Enkitől.

2011. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!