Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tesz egy igazi sátánista?

Mit tesz egy igazi sátánista?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve sátánista vagyok, vagyis követem a sátánisták törvényeit, és teljes mértékben egyet értek a sátánizmus tanításaival. Viszont úgy érzem, hogy még tennem kéne valamit a vallásomért. Csak mivel egyetlen sátánista ismerősöm sincs, sajnos nem tudom, hogy milyen is egy igazi sátánista.
2008. szept. 22. 21:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Majd el felejtettem, bővebben:


[link]


Magyarul itt:


[link]


És most már engem is elérhettek új blogomon itt:


[link]

2011. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Daiki válasza:
Rohadt nagy tévhitekben vagytok itt a sátánjizmus fogalmával emberek :D Van 11. törvénye a sátánizmusnak és a sátánista önmagában keresi az élet értelmét. Nézz utánna jobban.
2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
az ilyesmiknek sulyos ara lesz
2014. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 L vagyok válasza:

Hát ha te nagyon sátánista szeretnél lenni, akkor nagyon egyszerü ezt meg tenned, hisz a világnak a 80százaléka sátán keze alatt áll és kevesen vannak Krisztus útján.A Biblia árulja el, hogy létezik, mert az az egyetlen igaz köny ami le írja az emberek eredeti létre jöttét.Nézd! én keresztény vóltam, de mostanra meg utáltam Istent, hisz nem tudom el fogadni tölle, azt hogy ateista barátaim nélkül kell éljek örökké.Ha Isten vólnék csak sátánt pusztítanám és az embereket meg változtatnám.

Én most arra akarom fektetni a hangsúlyt, hogy Sátánista úgy is lehetsz elevenen, ha meg szegel egyet Isten parancsolatai közül.Sátánnak azzal örömet okozol, és Istennek szomorúságot.S ez Sátánnak bőven elég.Vagy legyél katolikus, hisz azis okkult tanításokkal keveri az igazságot ami alatt valobb mindennél.....legyél rossz....Sátán az se bánja ha állatokat gyílkolsz vagy csak önfejüen embereket ütsz vagy versz....neki mind 1 hogy, csak kövess minél több bűnt el....csak számolj a következményekkel

2017. febr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Él
2020. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!