Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként alkarra tetovál...

YellowJacket kérdése:

Keresztényként alkarra tetoválni, egy "I'm christian"-t, mennyira helyes? Többi lent

Figyelt kérdés
Amikor új emberekkel ismerkedek, akkor nem tudom, hogy hozzam fel Istent. Mert szerintem így kicsit erőltetett ha megkérdezem mondjuk, hogy boldog-e. Vagy ha csak simán sétálok az utcán már tudnák, hogy kié vagyok. Alkarra menne, mert ott nincs annyi izom :D (pl ha hátra csinálnám akkor közbe mutogatom a vállam, és itt lesz egy oldal ami ezt kitárgyalja: [link] ) és ez szerintem Istent szolgálná, mert mindig rákérdeznének a tetkóra, és akkor egyből témánál vagyunk:D

2016. júl. 24. 13:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%

Ha már ez a szöveg kell, akkor mindenképpen "I'm a Christian" legyen, különben azt jelenti, hogy "krisztiánnak hívnak".

Esetleg írhatnád magyarul, különben sok ember így is azt fogja hinni, hogy Christian a neved és külföldi vagy.

Javasolnám helyette a feszületes ékszert, de azt annyian hordják divatból, hogy nem vennék rajtad komolyan. A fentebb említett hal jobb ötlet, már csak azért is, mert arra sokan rákérdeznének, azok is, akik a tetkóra nem. De ha ragaszkodsz a tetováláshoz, egy tetovált feszület, Jézus-arc vagy Jézusos szöveg egyértelműbbé tenné.

2016. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!