Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz keresztények! Helyes...

Igaz keresztények! Helyes cselekedet-e szerintetek az Úristen nevét szörnyülködés kifejezésére használnia egy kereszténynek?

Figyelt kérdés

Istenkáromlásnak számít-e a fent leírt cselekedet?

Keresztények válaszát várom, köszönöm!



2016. dec. 29. 11:07
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán semmit nem értettél meg. Így aztán inkább szükségszerű volna számodra az, hogy megtanulj olvasni, alaposan, értelmezni.


Akkor mégis jól észleltem korábban. Csak ki akarod vetíteni rám - vagy bárkire - a problémáidat. Felesleges.


Kérdező!

Készségesen válaszoltam neked az ezelőtti kommentemben,és a kérdésre.RÁ TUDSZ MUTATNI PONTOSAN,hogy hol vetítem ki a problémáimat rád? RÁ TUDSZ MUTATNI PONTOSAN,hogy mit nem értettem meg a fő kérdésből,és miért nem válaszoltam rá?

Ha nem,akkor megfontoltan alkalmazd az ilyen mondatokat:

"Akkor mégis jól észleltem korábban. Csak ki akarod vetíteni rám - vagy bárkire - a problémáidat. Felesleges."


Meglehet,hogy saját magadról beszélsz?

2017. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Leírhatom, bár teljesen felesleges.


Egy példa:

"milyen elgondolásból tartasz tőle,hogy megsértődik egy ilyen mondaton,vagy ezzel bárhogyan árthatsz vele neki?"


Konkrétan hol írtam olyat, hogy Isten "megsértődik" vagy "ártanak" Neki bizonyos mondatok?


Add meg, hogy hol írtam ilyet.

2017. jan. 26. 14:48
 43/49 A kérdező kommentje:

A #30-as hozzászólásban nagy részletességgel leírtam sok összemosásodat, ferdítésedet. Akkor még nem tudtam, hogy komoly mentális problémáid v annak és a szövegértésed vetekszik a nullával...


Aki annyira nem ért meg egy szöveget, mint te, neki felesleges írni, mert egyszerűen nem tudja felfogni a leírtakat.


Részemről szerintem megtettem, amit csak lehetett, hogy megértessem veled, de ha nem vagy hajlandó úgy olvasni, hogy azt lásd, ami le van írva, hanem csak szajkózod a téveszméidet, kényszereidet, úgy más nem tehet érted semmit.


Sok felhasználótól kapod a piros mancsot. Ez is azt mutatja, hogy mennyire nem érted a helyzetet.

2017. jan. 26. 14:53
 44/49 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezekkel a szavakkal nem írtad,de basszus ne ezen akadjunk már fent...

Ezt írtad:

"Az "Úristen" kifejezést ~ jellel fogom helyettesíteni, mert én nem szeretném Őt káromolni.


"~, hogy lehetsz ilyen hülye?"

"~, hát még ezt sem érted?"


Ebből te mégis mire következtetnél?

Na vajon miért nem szeretné a kérdező káromolni? Sejthetően azért,mert tart a szerinte fennálló következményektől.De erről már írtam neked egyébként(# 32/43)

Akkor ki nem olvassa,és nem akarja értelmezni a másik bejegyzéseit?

2017. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

Látom, még mindig nem érted.


Te nem tudsz különbéget tenni a személyes névmások, alanyok, állítmányok között egy mondatban.


Tehát: ha én azt írom, hogy én nem akarom káromolni, az rám vonatkozik! Érted már???


Nem írtam, hogy Isten megsértődik és a többi szövegedet, amit összehordtál.


És pont ez az, ami miatt nem tudod megérteni a másik embert: belekutyulod a félreértéseidet.


A kavar(ógép) benned van.

2017. jan. 26. 15:18
 46/49 anonim ***** válasza:

Megértettem,amit írtál a 30-es kommentedben,írtam is,hogy valóban félreértettem pár dolgot.

Pont azért írtam a # 38/44-es választ,hogy tömören leírjam a fő kérdésre a választ.Megtennéd,hogy egy őszinte igen-t,vagy egy nem-t írsz nekem,hogy ebben a kommentben (# 38/44)válaszoltam-e a fő kérdésre,benne van-e a lényeg,vagy nem?

2017. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Mindig is őszintén válaszoltam. erre nem szükséges külön megkérni.


Az összes véleményemet megírtam már, olvasd újra a hozzászólásaimat. Akkor talán megérted azokat.


Nem érted, hogy nincs értelme újra és újra leírnom ugyanazt??? Olvasd el újra, miért én írjam le ugyanazt???


Olvass vissza!!!

2017. jan. 26. 15:40
 48/49 anonim ***** válasza:

"Tehát: ha én azt írom, hogy én nem akarom káromolni, az rám vonatkozik! Érted már???"


És ki mondta,hogy nem rád vonatkozik? Nem hittem azt,hogy Nicholas Cage-re vonatkozik.


Van annyi fantáziád,hogy az én helyembe képzeled magad?

FORDÍTOTT ESETBEN.Ez lett volna a lényege annak,amit írtam.Tehát ha én lennék a kérdező,és te lennél a válaszoló.

Érted már???

Na áldás és békesség neked,én meguntam a szitut.

2017. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Örvendek ennek.
2017. jan. 26. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!