Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos fiatal lányok, akik...

Vallásos fiatal lányok, akik várni akarnak a házasságig, mit csinálnak, ha a férjükkel szenvedés a dolog?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekelne, hogy ha egy szűz lány vár a nászéjszakáig, utána már mással nem próbálhatja. Mi van akkor, ha nagyon rossz a férjével, és a férje meg azt mondja, hogy neki ez így jó, nem akar megváltozni, és mondjuk a nőnek való örömszerzés bűn?

2017. jan. 16. 13:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

És honnan tudja, hogy rossz? Nincs összehasonlítási alapja.

Én nem vártam házasságig, de az első párommal, nem volt jó. De én ezt akkor nem tudtam. A második páromnál jöttem rá, hogy vele mennyire más minden és mennyivel jobb. De az elsőnél, mivel az volt az első, nem tudtam volna megfogalmazni, hogy miért nem jó, mi hiányzik.

Egyébként nem kell ehhez vallásosnak lenni, meg várni a házasságig.

Sokan már több kapcsolattal a hátuk mögött is olyan kapcsolatban élnek, ahol nem igazán működik a szex tökéletesen a két fél között. Nem véletlen, hogy a szexuális kaland a legfőbb motiváció a megcsalásokban.

2017. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A férje nem mondhat ilyet, mivel a Biblia szerint a nőnek való örömszerzés nem bűn, hanem kötelesség.
2017. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%

Azt hiszem, konkrétan nem válaszoltam a kérdésre az előzőben.

Szóval ez az adott pártól függ. Vagy megbeszélik a dolgokat és próbálnak változtatni. Vagy nem foglalkoznak vele és akkor az összegyülemlett problémák majd valahol kibuknak.

Nekem pl. van nagyon vallásos közeli ismerősöm, nála lelki, pszichiátriai problémák alakultak ki, mert sok mindent magába zárt. Nem feltétlenül szexuális problémákra gondolok, de házassági problémákra.

2017. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy nincs összehasonlítási alapja a lánynak, de azt csak meg tudja állapítani, hogy ha már a 20. alkalom után is borzasztóan fáj, akkor valami nincs rendben. Vagy akkor magában keresi a hibát?


Nem tudtam, hogy a Biblia ilyet mond, hogy kötelesség a nőnek az örömszerzés. De ez konkrétan a szexuális örömszerzésre gondol? Azt tárgyalja, hogy milyen módú az az örömszerzés? Tárgyalja a női orgazmust? A csikló fontosságát?

2017. jan. 16. 13:21
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha borzasztóan fáj, annak azért elég konkrét okai szoktak lenni:

- túl nagy mérete van a férfinak

- nem kívánja a nő

- valamilyen nőgyógyászati problémája van a nőnek

2017. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%
Ha egy HÍVŐ lány úgy dönt, hogy Istentől kéri a férjét, akkor abban nem lesz hiba. De ezt te úgysem tudod elkézelni sem.
2017. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akkor is fájhat, ha a férfi szerint csak annyi a dolog, hogy ráfordul a lányra és szárazon elvégzi a dolgot, ami fájdalommal jár.
2017. jan. 16. 13:37
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

7: és ha valaki vallásos, akkor nem szólhat a férjének, hogy várjanak egy kicsit és csinálják máshogy?

Nem értem az összefüggést.

Ez nem a vallásosságtól függ.

Sokan nem mernek ilyeneket megbeszélni, függetlenül attól, hogy vallásosak vagy sem.

2017. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

csatlakozom az előttem szólóhoz.


Az embernek van kommunikációs képessége. Ha két ember szereti egymást, ott nem ez motiválja a házasságot, és idővel összeszoknak.

2017. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Talán annyit, hogy a Teremtő nem így látja a dolgokat az élet ezen oldaláról sem. Ha két ember csak úgy egymásnak esnek, és nem beszélgetnek közben, akkor ott baj van.
2017. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!