Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos fiatal lányok, akik...

Vallásos fiatal lányok, akik várni akarnak a házasságig, mit csinálnak, ha a férjükkel szenvedés a dolog?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekelne, hogy ha egy szűz lány vár a nászéjszakáig, utána már mással nem próbálhatja. Mi van akkor, ha nagyon rossz a férjével, és a férje meg azt mondja, hogy neki ez így jó, nem akar megváltozni, és mondjuk a nőnek való örömszerzés bűn?

2017. jan. 16. 13:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Rossz a szex, de szeretitek egymást és ezért megvagytok? Ilyen is van. Eddig hány nővel voltál együtt? -- csak hogy van-e összehasonlítási alapod.*


* Természetesen ha 1-nél többel, akkor az konzervatív szemszögből nézve már kárhozatos paráznaság. De ez egy másik téma.

2017. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 szp72 ***** válasza:
71%

@ Mi van akkor, ha nagyon rossz a férjével, és a férje meg azt mondja, hogy neki ez így jó, nem akar megváltozni, és mondjuk a nőnek való örömszerzés bűn?


Ha van olyan lány, aki csak az ágyban jön rá, hogy sík hülyéhez ment férjhez, az adjon hálát az Istennek, hogy legalább férjhez ment, s talált egy magához hasonlót.

2017. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 imakommandós ***** válasza:
itt a pont. xd
2017. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nekem van olyan ismerős,akiknél mondták is hogy imádkoztak azért,hogy találkozzanak az igazival. Találkoztak ,aztán 5 év múlva elváltak,de már hamarabb is megtették volna,csak húzták meg fejüket homokba dugták,hogy az ismerősök rokonok mit szólnak meg a gyülekezet is persze.Nem mondom,hogy rossz dolog imádkozni,hisz én magam is szoktam,de azért nem árt nyitott szemmel is járni.Ja és azért váltak el mert az egyik kisemmizte a másikat és mindketten hívők voltak pedig.Egyébként meg ki mondta,hogy az első akit meglát lesz az igazi,csak azért mert jól nézett ki,jó háttérrel.De ő azt hitte bingó és össze is házasodtak. Attól mert valaki vallásos,nem feltétlen azt jelenti,hogy nincs jelen a gonosz,de ahhoz nem csak hit kell,hanem tisztánlátás is,hogy kikerülje azt és ne térjen le a jó útról.Én azt látom akik komolyan vallásosak azok nem várnak a házassággal,nem élhetnek együtt mert az bűn és stb,szóval elkapkodják és nincsenek tisztában azzal,hogy pont nekik kellene azután is életük végéig együtt élni jóban rosszban.Persze sokan az első egy évben még mondogatják,hogy már ők igen is bizonyítottak,hogy milyen jó párosak együtt.Na de inkább 20-30 év múlva térünk vissza azoknál a témára,hogy még mindig olyan nagy e a harmónia.
2017. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretik egymást, akkor a másik kedvében akarnak tenni. Ez esetben pedig nem lehet rossz. Én szűzen mentem férjhez, de nem tapasztalatlanul. Hosszú ideig ismerkedtünk egymás testével, szépen lassan haladtunk, így mire eljutottunk az esküvőig és a szexig, magát a behatolást leszámítva, pontosan tudtuk, hogy mit szeret a másik. Ennek lassan 10 éve és tökéletesen működik a dolog. :)
2017. ápr. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!