Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos fiatal lányok, akik...

Vallásos fiatal lányok, akik várni akarnak a házasságig, mit csinálnak, ha a férjükkel szenvedés a dolog?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekelne, hogy ha egy szűz lány vár a nászéjszakáig, utána már mással nem próbálhatja. Mi van akkor, ha nagyon rossz a férjével, és a férje meg azt mondja, hogy neki ez így jó, nem akar megváltozni, és mondjuk a nőnek való örömszerzés bűn?

2017. jan. 16. 13:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%

Dehogy szoknak össze. Csak szenvednek.


Érthetetlen dolog, hogy azt pl kipróbálja egy fiatal pár, milyen beszélgetni. Ha nem jó, akkor nem házasodnak össze. Mert SOHA nem lesz igazán jó, ha soha nem volt az.


A szex ugyanez. Ha nem jó akkor soha nem lesz jó. Érthetetlen, miért akar valaki egy életet rossz szex mellett végigszenvedni. Ez Isten ajándékaival való visszaélés, sőt, káromlás.


Aki meg fentebb azt állította, hogy a hit megjavítja a szexet: tudatlanság és sok-sok keresűség forrása. Ne menj lelkésznek!!!


(egy lelkész)

2017. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%

Mi?


Ez nem igaz, és nem hit szerint kell a szexualitást megélni, hanem természet szerint.


A Biblia erre is hasznos információt ad, mivel a teremtő hozta ezt létre.

2017. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

11: ez a legnagyobb baromság, hogyha először nem jó, akkor sose lesz jó és rögtön tovább kell állni.

Igenis van, amikor először nem olyan szuper minden. Akkor is, ha mindkét fél tapasztalt. Akár egyszerű idegesség miatt is lehet fura az első (mármint egymással az első, nem a szüzesség elvesztésére gondolok) alkalom.

Nekem is volt, amikor valakivel nem volt a legjobb az első alkalom, és utána szuper lett.

Elég gáz, hogy egy lelkész ilyet tanácsol, hogy azonnal tovább kell állni és nem kell megbeszélni a dolgokat.

2017. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem ők a leszólandók, hanem a sok ribi, aki 14-15 éves kora óta dug és 20 éves korára legalább 5-6 fiú megvolt. Egy normális nő max 3-4 férfivel szexel élete során. Részemről a többi egy nagy k.
2017. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
55%
Egy lelkész hogy beszélhet ilyet? Milyen lelkész vagy? Csak nem spirituális sátánista lelkész?
2017. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem szoktam egyetérteni living whitness-el, de most nagyon igaza van. Szerintem az a gond a mai kapcsolatokban, hogy nem ismerik meg egymást, mielőtt a szexre kerül sor, egy kapcsolat pedig nem csak a szexből áll. Ha két ember igazán szereti egymást, harmónia van közöttük, akkor ott a szeretkezés sem lesz rossz.
2017. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

#13 kiforgatod a szavaimat. Nem mondtam olyat, hogy "először" nem jó a szex. Csak hogy nem jó. (!!)


Természetesen a jó szexhez, akárcsak a beszélgetéshez, idő kell. Minimum 5-6 alkalom. De akkorra már ki szokott alakulni, hogy a pár összeillik-e.


Living Witness természetesen a lelki részében igazad van, de az a helyzet, hogy (azon túl, hogy a szex sok tekintetben valóban fejben játszódik), de azért kétségtelenül van olyan, akinek jobb érzéke van a szexhez és van akinek kevésbé. Sok nőnek nincs orgazmusa soha stb.


Lehet struccként is kereszténynek lenni, de jobb kihúzni a fejet a homokból és néha körülnézni, sőt LÁTNI.

2017. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűen:

-Drágám, nekem nem jó így, mert fáj, nem tetszik, kellemetlen stb. Próbáljuk másképp.

Annyiféle "technika" van, én nem hiszem, hogy ne tudnának olyat találni, ami beválik, csak türelem kell hozzá.

2017. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
19%

#16 "Ha két ember igazán szereti egymást, harmónia van közöttük, akkor ott a szeretkezés sem lesz rossz."


Te is aranyos vagy, de nagyon naiv. A valóság az ellentettje. Akármilyen jó a kapcsolat, még ha közös hiten is vannak és együtt imádkoznak -- ha nem jó a szex, annak csak szenvedés, kísértés és az esetek 99%-ában bűn a vége.

2017. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19, én pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2017. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!