Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi ti tudtatok...

Jehova Tanúi ti tudtatok erről a felvételről, és mi a véleményetek róla?


2017. jan. 31. 22:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
2017. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ja ja csak az a baj,hogy ők nem fognak "sory"t mondani hanem inkább ezt; "LIARS"!
2017. jan. 31. 22:33
 3/39 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Én már sok mindent láttam Jehova tanúival kapcsolatban. De ez még engem is meglepett!

2017. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
A Jehovai k**** Isten nálunk szitoxó
2017. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Valami nagyon komoly dolognak kellett ahhoz történnie, hogy utána tömeges elhagyás legyen. Na itt azért már látjuk a komoly dolgot. Ez egy konkrét prófécia volt.
2017. febr. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

"Vidiripi


Én már sok mindent láttam Jehova tanúival kapcsolatban. De ez még engem is meglepett!"


Ezen egyáltalán nem csodálkozom mert engem is meglepett.

Tudod az a sok vita ami ezzel kapcsolatban szól, az a sok tagadás minek a véére már kezdtem azt hinni, hogy minden csak rosszindulatú pletyka és erre tessék itt van egy tagadhatatlan bizonyíték, hogy mégiscsak hamis próféta az Őrtorony Társulat már a gyöketreitől kezdve.

2017. febr. 1. 08:18
 7/39 A kérdező kommentje:

"Valami nagyon komoly dolognak kellett ahhoz történnie, hogy utána tömeges elhagyás legyen. Na itt azért már látjuk a komoly dolgot. Ez egy konkrét prófécia volt."


Igen, ezt én is így látom!

2017. febr. 1. 08:19
 8/39 How Arrow ***** válasza:

Tanuk mi a véleményetek erröl, mondjátok már!

Bocsi kérdező de nem akarnak mutatkozni.

2017. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Nem fogják megnézni sem.
2017. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Így van. Meg sem nézik illetve tovább fogják tagadni. Nem is tehetnek mást. A hitük nem olyan erős hogy ezt kibírná tudja ezt jól az Őrtorony is azért van nekik tiltva minden ilyen jellegű dolog. S azért van az mondva hogy az nem hiteles ami nem az Őrtoronyból való.

Ha elismernék hogy ez igaz akkor össze is omlanának. De ezt egyetlen tanú sem meri megkockáztatni hogy szembenézzen a szervezete múltjával és jelenével!

2017. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!