Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mitől vonzó az iszlám? Miért...

Mitől vonzó az iszlám? Miért térnek át egyre többen?

Figyelt kérdés

Mi az oka, hogy világszerte egyre többen térne át az iszlámra és hagyják el a korábbi vallásukat?


Mit tud adni az iszlám amit pl a kereszténység nem?


Nem lehet,hogy inkább az életvitel miatt térnek át az emberek és nem is hitbéli meggyőződés miatt?


Mert kiüresedett, kezd elértéktelenedi a nyugati életforma és erre kínál valamit az iszlám?

Nem érzi magát gyökér nélkülinek az ember, van mihez tartania magát-mert bizonyos kertek között talán még jobb élni mint a nagy szabadság amiben az ember nem találja a helyét.


Lehet,hogy nem is vallási meggyőződés az áttérés motorja?



2017. aug. 1. 17:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

És igen. Ez az én szintem. Az, hogy tudok. Tudok így is, és úgy is beszélni. Te viszont csak egyet tudsz mindenféle tudás nélkül koránozni.

Ahogy mondtam, szánalmas buta gyö..ér vagy.


És engem nem hatsz meg azzal, hogy a válaszom kultúráltságával hozakodsz elő. Aki olvasta az tudja, hogy a rosszindulatú tudatlanságod miatt van.


És igen. Felválalom, mert a tudásom mellett bőven elfér ez is. Hogy ez neked vagy bárki másnak nem tetszik, az a te egyéni problémád.


Mert én nem csak a tö..met tudom vakargatni a pálmafa alatt. Az neked való hely.

2017. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

Na megyek, mert nekem nem birkapásztor a szakmám. Tudom, hogy neked csak itatnod kell, de nekem te ennyi voltál.


beeee (csak hogy értsd a köszönést. Legalább ennyit, ha az iszlámot nem)

2017. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
vaszil, elolvastam a legutóbbi hozzászólásaidat. Nincs kétségem, neked komoly mentális problémáid vannak.
2017. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 Vortrekker ***** válasza:
A kérdező es az első válaszoló ugyanaz. A kerdes kiírása es az első valasz között 8 perc telt el. Hihető.... 😃
2017. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy nem vagyok az első válaszoló ! Meg egyik sem.

A 8 perc egy olyan limit alatt van ami időn belül nem kap senki választ a kérdésre?

2017. aug. 11. 10:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!