Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha öngyilkos leszek akkor...

Ha öngyilkos leszek akkor biztosan a pokolra kerülök? 19/F

Figyelt kérdés
Katolikus vagyok és úgy tudom, hogy ez így van a vallás szerint. Noha nem vagyok vallásos ez bennem maradt és emiatt félek. Igaz ez?

2017. szept. 14. 18:23
1 2 3 4 5
 11/50 pelgrim ***** válasza:
2017. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
0%

A félelem minden körülmény közt rossz tanácsadó,hisz döntésképtelen állapotba hoz.(Ezt jól tudja,tudta minden diktátor.)


A szeretet elűzi a félelmet!


Vételen egyszerűen leírom neked,hogy miért értelmetlen az öngyilkosság,ha kíváncsi vagy érveimre.

2017. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Jav.Végtelenül egyszerűen
2017. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit mert most olvastam el minden választ. Szóval nekem ne lázadozzál Sűrített Levegő azzal, hogy le lettél pontozva.

Igen, egy lány miatt van az egész, már fél éve történt de nem tudtam túllépni rajta. Állandóan az eszembe van még a legjobb pillanataimba is.

2017. szept. 14. 20:54
 15/50 anonim ***** válasza:
1%

"a vallás szerint"


Mindenki pokolra kerül aki meghal.

A pokol az ember sírhelye ahova eltemetik.

Aki pedig Isten szerint méltatlan az életre, az nem részesül feltámadásban, vagy is a halálban marad.

2017. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
0%
coccomaci majdnem jót írt,csak elfelejtette,hogy a Biblia ír első,és második halálról is.
2017. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
0%

Az igazi szerelem elveszi az ember döntésképességét,s így megértelek.


Azért ezen gondolkozz el:

Az igazi szerelem(nem keverendő az erotikus vonzalommal,vagy a birtoklási vággyal),szerelmének boldogítására vágyik mindenkor,és minden áron.


Ezt,sok esetben,a szerelmes képtelen elérni másként,mint hogy lemond szerelmi viszonyáról vele,s ezzel elősegíti a nagy Ő boldogulását.Ezt az áldozatot,csak az igazán szerelmesek képesek meghozni!


Más:

Talán,te egy vagy azon kevesek közül,aki megélhette az igazi szerelmet,ami kincs.Elvehetetlen kincs,de újra átélhető,aki erre már egyszer képes volt.


Ne feledd!Ugyanazt a szerelmet,sosem élheted meg többé,csak gyönyörűbbet,hisz már van tapasztalatod.

2017. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan
2017. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Az öngyi is gyilkosság, sajnos. Tedd túl magad - annyi szépség van a világban!
2017. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy van sok csak nem biztos, hogy engem akarnak. Ez a lány is csak egy kész szerencsés véletlen volt. Többet hasonlóval nekem nem lesz dolgom. Ez bánt nagyon csak és emiatt nem tudok vigasztalódni, naponta sírok ha eszembe jut és már kezdem unni. De ahhoz, hogy megöljem magam most tényleg gyenge vagyok. Máson csak nevettem aki hasonlóan érzett mígnem egyszer nagymamám azt mondta, ne adja az Isten, hogy te is megtapasztald. Hát most itt vagyok tessék.
2017. szept. 14. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!