Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha öngyilkos leszek akkor...

Ha öngyilkos leszek akkor biztosan a pokolra kerülök? 19/F

Figyelt kérdés
Katolikus vagyok és úgy tudom, hogy ez így van a vallás szerint. Noha nem vagyok vallásos ez bennem maradt és emiatt félek. Igaz ez?

2017. szept. 14. 18:23
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
77%

Ember, ébresztő! Ennyire nem tartod magad? Komolyan másvalaki hülyesége miatt akarsz magadban kárt tenni? Tudom én, hogy divat mostanában a fiúknál a picsogás, de felnőtt vagy, lassan férfi, mégis egy nagyra nőtt óvodásként hisztizel.


Te egy lány miatt öngyilkos akarsz lenni. Tudod te, én hányszor akartam az lenni? Mikor nem volt kihez fordulnom a bajban, hiába kerestem munkát, mindenhol rám csapták az ajtót, nem tudtam, aznap este lesz-e hol aludnom, hat szelet kenyeret három napra kellett beosztanom, és nem tudtam, a negyediken lesz-e miből vennem az ötödikre. Millió okom lett volna megtenni, és tudod, miért nem tettem? Mert valaki, akit akkor a pokolra kívántam, hozzám vágta ugyanezeket a kérdéseket, és igaz, üvöltött velem egy fél óráig, hogy lehetek ennyire hülye, miután elkapott a legmélyebb ponton, de felébresztett, összeszedtem magam, és rendbe hoztam az életem.


Senki nem ér annyit, hogy magadban kárt tegyél miatta.


Szedd össze magad, vegyél egy hideg zuhanyt, vagy menj el futni, csinálj bármit, ami visszahoz a valóságba.

2017. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
55%

Hozzávetőleg 10%-al több nő születik,mint férfi,és elenyésző azon hölgyek aránya,akik nem akarnak férfit.Így jó esélyed van megtalálni a párodat.


A társkeresés néhány buktatója:


Azt hinni,hogy a társ arra való,hogy téged boldoggá tegyen.

Ez fordítva van.A te dolgod boldoggá tenni testi,és szellemi értelemben azt,akit szeretsz.


A nők,csak a jóképű pasikat keresik.

Nyisd ki a szemed,és lásd meg hány ocsmány pasi futkározik szép nővel!

Ideje tanulmányoznod milyen viselkedéssel vonzhatod a nőket!

2017. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Ne a pokoltol valo felelem tartson vissza elsosorban, hanem azok a lehetosegek, amiket ekszalasztasz ezaltal.

Inkabb olyan kerdest irj ki, hogy a problemaidat hogyan lehetne megoldani, vagy a traumakat hogyan dolgozd fel, hogyan lepj tovabb, vagy hogyan elj veluk egyutt.

Elotted az elet, egy szep elet lehetosege. Elj vele!

2017. szept. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 követ62 ***** válasza:

Semmi nem lehet annyira rossz, hogy ne lehetne megoldani.

Persze vannak dolgok amihez segítség kell. Akkor keress, de ne itt. Hanem szemelyeset. Családtag, rokon, barát. De úgy gondolom, ha foglalkoztat a pokol léte akkor hiszel Istenben is.

A legfőbb támasz Ő. Fordulj hozzá bizalommal. Az is jót tenne, ha valaki imádkozna érted, veled.

2017. szept. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 imakommandós ***** válasza:
47%

Latod Kérdező, ezért van a parancs, hogy "ne paráználkodj!"

Ilyen lelki és személyiségi sérülésektől is megvédene mindenkit, ha betartanák.

A házasság a Bibliában az embernek az Istenhez való viszonyát is szimbolizálja. Amikor az ember engedetlenkedik Isten "jó, kedves, és tökéletes" akarata ellen, és el van Tőle idegenedve, akkor Isten is hasonló fájdalmat érez irántunk!

2017. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 imakommandós ***** válasza:
67%

Ja a kérdésre nem válaszoltam.

Isten nélkül halált lát az ember, ami fájdalmas.

2017. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
27%

Az Istentől kapott életünk ajándék. Ha valaki egy érzelmi csalódás miatt hálátlanul vissza utasítja ezt az ajándékot, annak baj van a gondolkodás módjával.


Jézus soha nem is mondta, hogy az igazi boldogság csak párkapcsolat következménye lehet.

Sőt kihangsúlyozta, hogy inkább az Istennel ápolt kapcsolat az ami igazi megelégedés forrása.


S ha valaki pár kapcsolatra vágyik, akkor Isten azt tanácsolja, hogy olyan legyen, akivel egy hiten egy célért való gondolkodás jellemzi.

2017. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
33%

Az igazi boldogság:


(Máté 5:3–10) 3 „Boldogok, akik tudatában vannak szellemi szükségletüknek, mivel övék az egek királysága. 4 Boldogok, akik keseregnek, mivel meg fognak vigasztaltatni. 5 Boldogok a szelídek, mivel örökölni fogják a földet. 6 Boldogok, akik éhezik és szomjazzák az igazságosságot, mivel megelégítik őket. 7 Boldogok az irgalmasok, mivel irgalmasságra fognak találni. 8 Boldogok a tiszta szívűek, mivel látni fogják az Istent. 9 Boldogok a békeszerzők, mivel »Isten fiainak« fogják őket hívni. 10 Boldogok, akiket üldöznek az igazságosságért, mivel övék az egek királysága.

2017. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Különösen azoknak akik szerint egy lány nem a világ vége és még lehet szerencsém a csajokkal. A Biblia idézetek nem foglalkoztatnak mert mint mondtam nem vagyok ennyire jártas benne, de Istenben hiszek. Azért köszönöm!
2017. szept. 15. 15:01
 30/50 A kérdező kommentje:
#25-ös (imakommandós) Szerintem kicsit nagyon komolyan veszed ezeket a dolgokat. Ne légy ennyire fanatikus!
2017. szept. 15. 15:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!