Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha öngyilkos leszek akkor...

Ha öngyilkos leszek akkor biztosan a pokolra kerülök? 19/F

Figyelt kérdés
Katolikus vagyok és úgy tudom, hogy ez így van a vallás szerint. Noha nem vagyok vallásos ez bennem maradt és emiatt félek. Igaz ez?

2017. szept. 14. 18:23
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Most látom: egy lány miatt?

Az az emberekkel előfordul. Majd jön normális.

Lehet, közbe jön pár nemnormális... majd megtapasztalod!

2017. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz olyan sok, mint másnak legalábbis.
2017. szept. 15. 15:05
 33/50 anonim ***** válasza:

Hát haver... még el se kezdted az életet, és már feladnád?


Ne legyél már ilyen puding b©szod !


Fájni fog, 1 hét, két hónap, vagy fél év, utána meg holiday.


Nem lehetsz ekkora b©rom, hogy nem bírsz ki egy normális élet reményében, egy kis csalódást.


Azt hiszed, ezt csak te éled át? Mindenkinek összetörik a szíve egy párszor; bár az igaz, hogy az első vágás a legmélyebb, de mégis itt vagyunk, hol boldogan, hol meg nem annyira boldogan.


Te előtted, meg ott van még az élet, úgy hogy ne gyenge sz©rkodjál itt, hanem vedd észte, hogy van világ rajta kívül is.


Úgyhogy emeld fel a fejed, és lépj szépen tovább, mert Sátán atyám nem szereti, az ilyen harmatos tücsökfingokat. Mert most legalábbis annak tünsz.

2017. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Rendben, úgy állok most már hozzá ahogy kell.

Ott volt a baj, hogy még nem volt barátnőm eddig, csak ez a lány akiről szó van valami csoda árán és attól ijedtem meg, hogy ha eddig nem volt senki rajta kívül akkor ezután sem lesz. Megpróbálom magam helyrerakni. Talán belefutok majd egy másikba.

2017. szept. 15. 16:53
 35/50 anonim ***** válasza:
"Talán belefutok majd egy másikba." Hát igen,ez elképzelhető, van még a földön néhány milliárd lány.:D Aztán az úgy van koma, ha tetszik valamelyik, meg kell hódítani, udvarolni kell. Nem a sztochasztikus folyamatokhoz tartozik ez.
2017. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
A nő, aki kezdetben vonzó, majd később csak gondot okoz, olyan, mint a virág, ami kezdetben kívánatos, majd később utálatossá válik!
2017. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Van egy néhány ez nem is kérdés, már csak bátorság kellene hozzá, hogy meg merjem őket hódítani. Ugyanis ez a legnagyobb mumusom, hogy elég töketlen vagyok. Az esetünkben is az illető lány kezdett el nekem "udvarolni".
2017. szept. 15. 18:35
 38/50 anonim ***** válasza:

Na ide figyel haver !


Csak a férfi sovinizmusunk eredménye az, hogy azt gondoljuk, mi választunk. Egy fenét választunk mi, férfiak.


Többször bizonyították már, hogy a NŐ választ. Lehet, hogy az önérzet sérül, de tudomásul kell venni, hogy NEM HÓDÍTÓK vagyunk, hanem KIVÁLASZTOTTAK!


Hát ez van haver. Ezt kell szeretni.

Téves az, hogy hódítani kell, elég ha mutatod,és adod magad. Beszélsz, mosolyogsz, humorkodsz. Úgysem te választasz.


És egyszer már kiválasztottak, nem? Hát, majd igy lessz ezután is. Ennyi.

2017. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
45%
Hát, növessz tököt, ennyi! :)
2017. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

"Komolyan veszed"


azt írtad, imakommadósnak, hogy túl komolyan veszi....


Ha valaki hisz a Teremtőben, az roppant kevés. Sátán és a démonai is hisznek sőt, Ők tudják, hogy van Isten még is halálra vannak ítélve.

Miért? mert nem úgy élnek, ahogy kellene....

2017. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!