Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Református gimnáziumban...

Református gimnáziumban adódhat abból probléma, hogy egy tanuló meleg?

Figyelt kérdés

Református gimnáziumba járok és leszbikus vagyok. Érdekelne, hogy ha ezt esetleg megtudnák rólam, akkor elítélnének, esetleg kirúgnának-e.

16/L

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2017. szept. 24. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem provokálsz a dologgal, éled a diákok hétköznapi életét, akkor nem lesz semmi problémád. Amúgy is (szerintem) mindenkinek a magánügye a szexualitása.
2017. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Pontosan, magánügy. Így eleve nem értem, hogy miként derülhetne ki.

Ha olyan életvitelt folytatsz, amiből jó okod van feltételezni, hogy kiderül, akkor a vallásos iskola eleve nem neked való.

2017. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Maganugy...

Csak ennek a maganugynek nem ugy kellene kineznie, hogy hallgassa el, mert kulonben a tanarok egy resze kikezdi, hanem, hogy nyugodtan felvallalhatja, mert masok ezt tiszteletben tartjak.


Biztod vagyok benne, hogy lenne tanar, akit ez nem erdekelne, de abbam is biztos vagyok, hogy lenne, akihez pokol lenne orakra jarnod.

2017. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Abban biztos lehetsz, hogy hiába vagy igy boldog, akkor is a pokolba fogsz kerülni, oda fog küldeni isten! Az ilyenek nem öröklik isten országát! De attól higgyél benne, szeresd, szolgáld. Nincs előtte személyválogatás!
2017. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem rúghatnak ki miatta. Viszont ahogy már korábban írták, hogy max. akkor derülhet ki, ha feltűnősködsz és mutogatod magad, és akkor bizony kirúghatnak úgy is, ha heteroszexuális vagy.
2017. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Hát én a helyedben nem verném nagydobra.

Normális országban ez nem lenne gond de itt.....

2017. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!


Ezt az infót tartsd meg magadnak. Jobb lesz mindenkinek. Ne kockáztasd, h esetleg úgy törjön ki a sulidban vkiből a "keresztényi szeretet", mint pl. a négyes sz. választ adóból.

2017. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Szia,


Tudom, hogy egy tizenévesnek a gimnáziumi problémák nagy dolgok, de ennél sokkal nagyobb dolog, hogy a Teremtő Istennek van ezzel problémája. Azt tudom javasolni, hogy térjél meg ebből a bűnből Istenhez, Ő meg tud szabadítani minden függőségből. Isten jó, minden jó dolog Tőle származik, a leszbikusság nem tartozik ide, ez nem jó dolog, előbb-utóbb úgy is rájössz erre.

Isten ezzel szemben valódi jó dolgokat készített el a számodra, olyanokat, amelyek neked is jók, és a szüleid, tanáraid is büszkék lesznek rád, ha ezeket választod, és nem kell rejtegetned a dolgaidat. :)

Sok sikert kívánok neked!

2017. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek magánügye a szexualitása -ez így nagyon szépen hangzik, a valóságban azonban nem ilyen rózsásak a dolgok.


Magánügy a szexualitás, de azért egy heteró lány végigmehet a folyosón kézenfogva az éppen aktuális pasijával, megcsókolhatja mások előtt, mindenki tudhatja róla, hogy neki párkapcsolata van, a tanárok is természetesnek veszik. Bármennyire is "magánügy" a szexualitás.


Ellenben ha egy leszbikus lányról akárcsak megtudják magát a tényt, hogy leszbikus, akár úgy is, hogy még nem "csinált" semmit, egész biztos úgy kezelnék, mintha valami gyilkossággal egyenértékű bűnt követett volna el.


Úgyhogy szerintem vigyázz arra, hogy ne tudják meg. Magyarország sajnos nagyon elmaradott ország a melegek elfogadása terén.

2017. szept. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Ne kezdj ki a tornatanárnővel ;)

Egyébként ha kiderül, az csak neked jó, mert önmagad felvállalva, az érzéseidet megélve, szeretetben élhetsz, ahelyett, hogy titkolóznod, hazudnod kellene.

Szerintem.

De persze ez egyéni élethelyzettől függ.


www.melegvagyok.hu

2017. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!