Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy egyes muszlim férfiak nem a vallásuk miatt erőszakolnak meg nőket?

Figyelt kérdés

A migránsválság óta sok negatív sztereotípia van arról, hogy a muszlimok megerőszakolják a nőket.


A bosnyák muszlimokról (akik az európai kultúrkörbe szocializálódtak) is feltettem egy ilyen kérdést, kiderült, hogy mégse erőszakosak a nőkkel szemben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


A Koránban sehol sincs leírva a nők megerőszakolása! Ráadásul India is hemzseg a szexuális erőszakoktól, pedig alapvetően egy hindu lakosságú terület (pedig a hinduizmusba benne van a Karma).


Szóval az ilyen tömeges szexuális erőszakok oka nem a vallás, hanem a kultúrális különbségek és az alapműveltség alacsonyabb szintje.



2017. nov. 27. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
91%

38 % #


Szia. Te vagy az műanyag muszlim.

Nem volt elég az ott kapott megalázó vereség. Mondjuk te aláztad magad.


" vaszil44 emlékszem rád. Te vagy az aki egy iszlámellenes szennylap alapján hazugságokat terjesztettél az iszlámról vallásról. Minden hülyeséget onnan másoltál szó szerint és úgy állítottad mintha magad néztél volna utána :) Nem tudsz te semmit az iszlámról és szerintem még csak a kezedbe sem vetted a Koránt. Bohóckodj máshol."


Nem kell rám emlékezned...hanem TUDD hogy ki vagyok.

Mondjuk nekem legalább van nevem. Ez az egy itt.

Igy pontosan tudható miket, és hova írok.


Én vagyok az, akit nem tudsz megtéveszteni, aki mögött 20 év valláskutatás áll sziklaszilárdan, a te pár éves hazug megtéréseddel szemben.


Koránod sincs ember, mit akarsz te teológiai, történeti, társadalom tudomámyi, politológiai vitát az iszlámról ? Mire föl?

A három szál kis szakáladra? Vagy az otthon a párkányon nevelt datolypálmádra ? Gondolkozz már!


Mindent leírt szavamat vállalom, nem úgy mint te, te MŰANYAG MUSZLIM, aki a saját vallását sem ismeri.


Fóbozhatsz itt nyugodtan, de te vagy itt az igazságfóbiás, nem én az iszlamofób.


Kikaptál egy helyen, majd sunnyogva jöttél a következőre pontozgatni. Épp nem érdekelt, sem akkor, sem most hogy próbálsz agyat növeszteni, meg aljaskodni. Te dolgod.

De ha megint belém harapsz, akkor megint kikapsz.

Hihetetlen, hogy ennyire gátlástalanul tudod magad égetni...elképesztő.


Ennyi.

2017. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

61-es!


Ha ekkora nagy muszlimológus vagy, akkor mi a véleményed a bosnyákokról? És arról, hogy a hindu férfiak saját hazájukban is rengeteg nőt erőszakolnak meg?

2017. nov. 29. 15:02
 63/67 anonim ***** válasza:
49%

59 #


Nő és férfi szavazati jog 1-1.

De nekem mindegy, hogy te mit látsz ebbe.

Én egyenlőséget, nő és férfi küzött, te meg szőrszálat, amit ketté kell hasítani.


Lezártam


szép napot

2017. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
0%

vaszil44


"Nem kell rám emlékezned...hanem TUDD hogy ki vagyok.

Mondjuk nekem legalább van nevem. Ez az egy itt. "


Nem a neved miatt emlékszem rád, hanem mert ritka hülye vagy. Akkor is csak bohóckodtál.



"Én vagyok az, akit nem tudsz megtéveszteni, aki mögött 20 év valláskutatás áll sziklaszilárdan, a te pár éves hazug megtéréseddel szemben."



20 év valláskutatás? Az igen. :))) Először járd ki az általános iskolát, jó? Amúgy meg semmit nem mondtam magamról így nem tudhatod mióta vagyok muszlim.



"Mindent leírt szavamat vállalom, nem úgy mint te, te MŰANYAG MUSZLIM, aki a saját vallását sem ismeri."


Hozzá szoktam ezen az oldalon hogy minidig jön egy ilyen hozzád hasonló agyhalott aki ugyan sosem olvasta a Koránt, de elkezdi magyarázni muszlimoknak akik minden nap olvassák.



"De ha megint belém harapsz, akkor megint kikapsz.

Hihetetlen, hogy ennyire gátlástalanul tudod magad égetni...elképesztő."



Ehhez nem ártana egy kis ész ami neked egyáltalán nincs, tudásod meg nulla. Annyira vagy képes hogy kimásolod a gagyi oldaladról az iszlámellenes hülyeségeidet. Ja meg, a saját vallásodat éltetted amiről nem akartad elárulni hogy mi. Ez vagy te.

2017. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

kérdező


42 # válaszom úgy érzem, válaszol a kérdésedre. Be is helyettesíthetsz.

2017. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Kérdező ez a vaszil44 egy iszlámellenes retardált. Ne várj tőle értelmes választ.
2017. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
49%

El sem tudod képzelni, hogy mi mindent tudok rólad műanyag muszlim. El sem tudod képzelni.


A vallásom, hitem, hitrendszeremet, akkor is, és most is megtartottam, és megtartom magamnak. Ebből világosan látható, hogy nem is " éltethettem ".


Elgondolkoztattál, hogy nem vagy te véletlenül tudathasadásos? Mert akkor betegnek számítasz, és beteg embert nem szoktam piszkálni. Arréblépek, amíg van hova, valamint akaratommal megegíezőnek tartom.


Majd utána nézek ennek is.


A nem releváns, és még retorikailag is csapnivaló, válaszodat pedig nem méltatom válaszra.

2017. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!