Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándor miért nem eszi...

Németh Sándor miért nem eszi meg a disznóhúst? Olyanok válaszát várom, akik tudják esetleg ennek szellemi okát is.

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 21:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 imakommandós ***** válasza:
46%

Egyetlen szellemi indokról tudok az újszövetségben, ez pedig a gadarénus esete. Ezt azzal a kiegészitéssel merem csak leirni, hogy Pál apostol tiltja, hogy evés-ivás dolgában itélgessük egymás lelkiismeretét. Az megint más lenne ha ebből tanitást is csinálna, ugyanis egyéni lelkiismeret kérdése, hogy ki mit miért nem eszik meg, másoknak semmi köze hozzá.


Még valamivel kiegésziteném.

Attól még, hogy névtelenül lehet kérdést feltenni, keresztényként illene tudni, hogy rágalmazásnak számit az olyan hír terjesztése is, amikor olyat állitanak valakiről amit az illető nem biztos, hogy mások tudomására akarna hozni:



Péld 11:13 A rágalmazó megjelenti a titkot; de a hűséges lelkű elfedezi a dolgot.

2017. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Ha meg problémád van azzal, hogy a kérdező névtelen, akkor reklamáljál a GyK-nál! Ne pedig nálam.
2017. dec. 9. 13:15
 13/53 imakommandós ***** válasza:
43%

Fölkeltettem az indulatot? :)

Ugyan már miért nem szeretjük inkább egymást! xd

2017. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Ezt kérdezd inkább magadtól!
2017. dec. 9. 13:21
 15/53 imakommandós ***** válasza:
36%

Azzal szeretlek ha nem simogatom a buksid amikor rágalmazol. Még mindig nem érted, hogy miért rágalmazás de sebaj.

A kérdésre úgyse adom meg a választ mert titok. Elég ha azok tudják csak akik előtt elmondta a Sándor.

2017. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Tőled nem is számítottam semmi értelmes válaszra. Simogasd meg a saját buksidat te báránybőrbe bújt farkas.
2017. dec. 9. 13:55
 17/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok Hitgyülis,de el tudom képzelni,hogy a Szentlélek ez esetben elvezette az igazságra,két idegen lélek födhöz vágása közben.
2017. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 imakommandós ***** válasza:
39%

" neoktasskifogdbetehuye "


Relax - Relax !

Lassan fújd ki a levegőt, és szépen lassan vegyed!

Gondolj egy szép tájra!

Képzeld el, hogy megszabadulsz a gyülölettől és boldog vagy! xd

2017. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Ja! Xd
2017. dec. 9. 17:47
 20/53 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy alkesz lenne.
2017. dec. 11. 20:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!