Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándor miért nem eszi...

Németh Sándor miért nem eszi meg a disznóhúst? Olyanok válaszát várom, akik tudják esetleg ennek szellemi okát is.

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 21:01
1 2 3 4 5 6
 41/53 HaEv ***** válasza:
40%
Ha az istentisztelet után nem is tudsz odamenni hozzá, e-mailben biztos elérhető. Elvégre egy pásztorról beszélünk. :) Csak légy bátor! Nem harap.
2018. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem elérhető...
2018. jan. 31. 12:48
 43/53 HaEv ***** válasza:
75%
Szerintem azért próbáld meg. :)
2018. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
A lehetetlent nem próbálom meg.
2018. febr. 1. 13:12
 45/53 HaEv ***** válasza:
75%
Rendben, ez azonban a te döntésed, nem Németh Sándoré.
2018. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Ha nem lehet vele beszélni az nem az én döntésem.
2018. febr. 3. 13:27
 47/53 anonim ***** válasza:

Már leírtam a válaszom, nem értem mi nem stimmel ebben, miért olyan hihetetlen.


Németh Sándor azért nem eszik disznóhúst, mert ezzel IS közbe akar járni az izraeliekkel, ezzel plusz pontot akar elérni, hogy még szimpatikusabbnak tűnjön az izraeliek és a republikánus zsidók körében. Ez pedig azért fontos neki, mert tőlük kapják a pénzüket és a hatalmas támogatásokat.

2018. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy tőlük kapják?
2018. febr. 14. 22:08
 49/53 anonim ***** válasza:

#48


ELég csak belehallgatni néhány Vidám Vasárnapos előadásba. Izraelt az égig magasztalják és szuperlatívuszok sorozata hangzik el.

A cionizmus melletti csahoskodás is jellemző rájuk:

[link]


Az, hogy a szenvedő palesztin keresztények mit mondanak az természetesen nem érdekli őket, mindig az éppen aktuális izraeli állásponttal egyezik meg az ő véleményük is. Netanyahu beszédeit is ők fordítják le magyarra. A muszlimgyűlölő oldalakat is 99%-ban ők szerkesztik (atv, hetek, új exodus, dzsihádfigyelő stb).


Anno a szélsőségesen Izrael-párti magyargyűlölő SZDSZ-t is foggal-körömmel védték.


Németh Sándor nagyba haverkodik olyan befolyásos zsidó vagy zsidókhoz közeli személyekkel mint pl Pat Robertson (aki mellesleg terrorszervezeteket fegyverez fel a muszlimok ellen fekete Afrikában).

2018. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Izrael mellett állnak. Ez miért baj?
2018. febr. 14. 22:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!