Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándor miért nem eszi...

Németh Sándor miért nem eszi meg a disznóhúst? Olyanok válaszát várom, akik tudják esetleg ennek szellemi okát is.

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 21:01
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
40%

Én se eszem meg a disznóhúst.A marhát jobban preferálom...

Szellemileg üdébb vagyok tőle.

2017. dec. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

Szellemileg üdébb?

Miért, a démonok a disznókba, mennek, mint a gadarénus esetében, amit Imakommandós "barátunk" kifejtett?

2017. dec. 12. 11:02
 23/53 anonim ***** válasza:
9%
Isten Szentlelke,még Németh Sándort is megérinthette!
2017. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
23%
Igen, állítólag azért dadog. Legalább is ilyesmit hallottam.
2017. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
12%
Ne kritizáld az öreg Pétert, amíg nem jártál a vízen. Ha egyszer te is jársz a vízen, azonnal elfelejted a kritizálást. Hogy értsd: először beszélj papír nélkül két órát több ezer ember előtt rendszeresen, ne ő-zél, ne ismételd magad, soha ne akadj meg a beszédben, és akkor elhisszük, hogy nagyszerű színész vagy. Németh Sándor nem színész. Ezen kívül, hol az a színész, aki kapásból beszél hibátlanul ennyi ideig, ennyiszer? Nem tudom, feltűnt-e, hogy még soha nem kommentálták a Vidám Vasárnapot úgy, hogy ez az 1300. előadás? Hol az a zenész, aki rendszeresen órákig improvizál hallgatóság előtt, és nem nyúl mellé? Te azt gondolod, hogy Mózes jelentőségéből elvesz az a tény, hogy a Biblia szerint nehéz volt a beszéde? Szerintem ezt gondold még át!
2017. dec. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mi is a baj a sertéssel?
2017. dec. 21. 10:28
 27/53 anonim ***** válasza:
54%

A sertéssel az a baj, hogy noha sokkal finomabb a marhánál, nem bírja a trópusi meleget !! Ezért tiltották meg a zsidóknak annak idején.

Az, hogy a beszédhibás sarlatán, Németh Sándor a pénzbeli támogatást az amerikai zsidóktól kapja, mindent megmagyaráz. Hűségesen teljesíti a gazdája parancsait, az ő szektája a legnagyobb magyar NGO.

2017. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Akkor a Babe rajzfilmet említette magyarázatként. Én megnéztem a rajzfilmet, de semmi magyarázat nem volt benne. Egy malacról szól meg pár másik állatról, akik ki akarnak szabadulni a farmról...
2017. dec. 21. 11:44
 29/53 anonim ***** válasza:

Eszik disznohust hol hallottad hogy nem?

Nem vagyok hitgyulis csak en ugy tudom h eszik sertest is.

2017. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? :D
2017. dec. 21. 22:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!