Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberek! Mit gondolto...

Vallásos emberek! Mit gondoltok egy olyan nem vallásos emberről, aki szeretet központú?

Figyelt kérdés

Mert én ilyen vagyok. Nem gyakorlok semmilyen vallást, mégis úgy érzem egyedül vagyok, aki harcol a gonoszság ellen ebben a gonosszá alakult világban.

De nem számít az egyedüllét. Az erő ígyis-úgyis erőt ad:)


2018. jan. 17. 16:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy Isten a szeretet, illetve, hogy Isten munkálja bennünk a jó szándékot, minden jó és tökéletes ajándék tőle van a Szeretet Forrásától.


Járhatsz Vele egy úton, úgy hogy egy darabig esetleg nem is veszed észre, hogy együtt haladtok. Ha igazán a szeretet útján jársz, akkor találkozni fogtok előbb-utóbb nyíltan is és Te vonzónak fogod találni a társaságát.:)


És akkor majd szívesen beszélgetsz Vele (ima), szívesen olvasod a gondolatait, történeteit (Bibla), még jobban meglátod mit tehetsz másokért (könyörület, adakozás), örömmel eldicsekedsz a barátságával, elfogadod a megmentő kezét (búnbánat, megbocsátást) és máris.. gyakorolsz egy 'vallást' :) Izgalmas és életvidám kapcsolat, nem csak egy gyertyagyújtogató, böjtölő, templombajáró stb, vallás....

2018. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem olvasd el ezt:Osho bátorság. Tényleg nagyon jó könyv a szeretet orientált életről meg a félelemorientáltról is beszél csak nyerhetsz vele
2018. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!