Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt valaki rajtam kívül...

Van itt valaki rajtam kívül akinek az anyja vagy bármilyen rokona vallási fanatista? Vallásosnak neveltek viszont nem vagyok az Azt akarja hogy vallásos suliba menjek de nagyon nem akarok Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 17:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%

Hú, sajnállak.

Próbáld meg elmagyarázni neked, hogy te egy kicsit se hiszel, és neked egy vallásos iskola borzalmas lenne.

Ha szeretnek, meg kell érteniük.

2018. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
21%

Attól, hogy egyházi iskolába akar küldeni, még nem fanatista. Legfeljebb jobb oktatást szeretne neked. Az egyházi iskolák színvonala általánosan jobb, mint az államiaké.


Inkább mélységesen szégyelld magad, hogy egy nyilvános fórumon szidod saját édesanyádat. Mivel érdemelt ilyen átokverte gyermeket?

2018. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Azzal szidom hogy azt írtam vallásos fanatista ?? :"D


Sajnos egész életemet meghatározza a vallás ha akarom ha nem


Az egész életét a Biblia szerint éli és azt akarja hogy én is aszerint éljem

Rám akarja erőszakolni ezt az egészet


És nem szégyellem magam nincs miért

2018. márc. 13. 19:18
 4/30 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem hogy rengeteg színvonalas iskola van ami nem egyházi
2018. márc. 13. 19:22
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

Nem szidta az anyját, de ha szidta volna, az is érhető lenne.

Próbáld meg, habár ezek alapján kétlem, hogy sikerülni fog, hogy Isten szabadakarátnak hála te nem vagy hívő, így nem szándékozol olyan iskolába menni, amit te nem szeretnél.

2018. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%

Úgy "bírom" ezeket a kisiskolás 10-13 éves hülyegyerekeket, akik azt hiszik, hogy már mindent tudnak a világról.


Igen, ha csak nem pozitív értelemben nevezed fanatikusnak, akkor szidod. Ráadásul egy nyílt fórumon. Nekem nem lett volna képem ehhez.


"Azt még hozzá teszem hogy rengeteg színvonalas iskola van ami nem egyházi"


Valóban van néhány, de nem tűnsz olyannak, akit felvennének egy Fazekasba vagy ELTE gyakorlóba. Ha tévedtem és felvettek, elnézést.

2018. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
41%
Fú, le lettem pontozva, amiért egyetértek a kérdezővel? XD
2018. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Attól még hogy fiatal vagyok nem vagyok hülye és tudom hogy milyen iskolába akarok járni milyen szakra


Bár nem a legjobb a kapcsolatom az édesanyámmal és nem értek egyet vele nem azt jelenti hogy nem tisztelem

Viszont ami tény az tény


4-es 5-ös tanuló vagyok

Vagy művészettel vagy történelemmel szeretnék foglalkozni

A vallás nem tartozik bele az érdeklődési körömbe ( bár tudom hogy nem fogom tudni elkerülni)

2018. márc. 13. 19:52
 9/30 A kérdező kommentje:

"Valóban van néhány, de nem tűnsz olyannak, akit felvennének egy Fazekasba vagy ELTE gyakorlóba. Ha tévedtem és felvettek, elnézést."


És mégis miért nem tűnö olyannak?

Mert nem vagyok vallásos? Vagy mert nem értek egyet anyámmal?

2018. márc. 13. 19:54
 10/30 anonim ***** válasza:
27%

Azért attól még nem lesz senki vallási fanatikus, hogy szeretné, hogy a gyereke egyházi iskolába járjon. Ha lesz gyerekem, én is ezt szeretném majd.


Lehet, hogy nem szidalmaztad anyukádat, de a "fanatikus" jelző egyáltalán nem pozitív, sőt elég degradáló. Ezt már 13-14 évesen is érezni kéne.

2018. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!