Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt valaki rajtam kívül...

Van itt valaki rajtam kívül akinek az anyja vagy bármilyen rokona vallási fanatista? Vallásosnak neveltek viszont nem vagyok az Azt akarja hogy vallásos suliba menjek de nagyon nem akarok Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 17:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Leírtam röviden hogy miért gondolom annak és tudom nagyon jól hogy negatív jelző de hát ha ez az igazság teljesen elvakult


Ha annyira jót akar nekem miért nem hallgat meg? Nem jelentkezek rossz sulikba csak az a baja vele hogy nem vallásos így meg nem akar támogatni

2018. márc. 13. 21:51
 12/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy manapság mi a helyzet, de 10-15 éve a vallásos iskola jellemzően "gyűjtő" volt olyanoknak, akiket mindenhonnan kirúgtak, eltanácsoltak, és máshová nem vették volna át őket, ráadásul rengeteg divat sátánista volt köztük.
2018. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
De hogy érted azt hogy nem támogat a jelentkezéshez beleegyezés kell vagy fizetős a suli? Egyébként probáld meg szépen lassan adagolni neki dolgot hogy miért is lenne jobb az a suli nézz utánuk emeld ki hogy mi a jo ebben vagy abban a suliban minimum 8 pozitiv dologgal hozakodj elő és probáld meg meggyőzni. Azok akik meg csak azért vannak itt hogy leoltsák a kérdezőt hogy hogy mer beszélni az anyáról holott fogalmuk sincs az egész helyzetről azok takarodjanak innen vagy válaszolják meg a kérdést most már komolyan.
2018. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én családom meg nem vallásos, csak én egyedül, azért vicces nem? Én örültem volna ha anyám akkoriban törődött volna velem hogy megpróbált volna egy kis hitre nevelni, talán nem tartanék itt ahol vagyok...
2018. márc. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Pietrosol ***** válasza:
0%

Szia!


A városunkban van egy katolikus iskola, oda járnak a szomszéd evangélikus gyermekei. Elmondása szerint az iskolai oktatásban kizárólag hittanon jelenik meg a vallás. Szóba sem jön testnevelésen, földrajzon, matekon, stb.

Szerintem feleslegesen pánikolsz.

2018. márc. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg hogy mennyire jelenik meg ( amúgy ahova engem akar berakni ott kötelezően templomba kell járni és imadkozni kell)

De ha nem akarok oda menni? Nincs olyan szak amit én szeretnék és nem akarok hittant se tanulni

2018. márc. 14. 10:03
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. márc. 14. 10:03
 18/30 A kérdező kommentje:
Úgy értem a hogy nem támogat hogy azt mondta ha nem egyházi suliba megyek akkor eltávolodok istentől és utánna tőle is egyetemről meg ne is álmodjak
2018. márc. 14. 10:06
 19/30 anonim ***** válasza:
hát figyelj valami kompromiszumot kell találjál pl. megigéred hogy ezentul mindenhéten jársz templomba vagy probálj meg államilag bekerülni majd az egyetemre és akkor nincs szükség a támogatására vagy probáld meg neki elmagyarázni hogy mik az előnyei annak vagy ennek a sulinak.
2018. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Gondolod, hogy édesanyád rosszat akar neked, hogy vallásos iskolába akar iratni? Tizenévesen én is okosabb voltam a felnőtteknél, minden jó tanácsot rossz akaratnak gondoltam. Olvasd el még egyszer a 14-s válaszoló válaszát és gondolkodj el rajta.
2018. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!