Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves hívők! Mi alapján...

Kedves hívők! Mi alapján döntöttetek a hitetek mellett?

Figyelt kérdés

Csak szimplán beleszülettetek a hitetekbe, vagy megvizsgáltátok a többi vallást is, mielőtt választottatok?

Ez utóbbi esetben miért éppen a jelenlegi vallásotok mellett döntöttetek, miért nem bármelyik másik mellett?


2018. máj. 16. 20:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"De még mindig várom azokat a "bizonyítékokat", amik szerint én itt, vagy a linkelt másik kérdésben "hazugságot" terjesztettem a katolikus vallást illetően. Mert már többször kaptam sunyi megjegyzést ezzel kapcsolatban."


Annak illik bizonyítani, aki megfogalmaz egy állítást. Nagyjából most úgy néz ki a dolog, mintha án állítanám, hogy a kertemben sok rózsaszív egyszarvú póni legel, és bizonyísd hogy nem így van. Nekem kéne bizonyítani, hogy valóban ott legelnek.

Ha az lett volna a linkeden, hogy 1897-ben UFO-kkal tárgyalt a pápa, annak se tudnám bizonyítani az ellenkezőjét, holott elég valószínű, hogy ilyet nem tett.

2018. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Szóval nem tudod megcáfolni a katolikus egyház teológiai alapokon végrehajtott, negatív, sőt Írásellenes szerepvállalását a világban, melyeket.
2018. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
... melyeket igen részletesen leírtam.
2018. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Több kérdésnél is írsz össze vissza, melyikre gondolsz most egész pontosan?
2018. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Amelyre itt, ennek a kérdésnek az első oldalán is megadtam egy linket. De hiszen ezt is említettem most az előző válaszaimban.
2018. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!