Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény fiúk! Bejönnek...

Keresztény fiúk! Bejönnek nektek a molett lányok? Illetve mi alapján szerettek meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok életkort, köszi. :)

2018. júl. 31. 19:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
39%
Nincs összefüggés,hogy valaki vallásos. Mindenki a szép nőket kívánja.
2018. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
#1 számomra fontos a hit, és hiszem, hogy vannak fiúk akiknek ez szintén fontos. Máskülönven kinek mi a szép. Kinek a pap kinek a papné. :)
2018. júl. 31. 19:53
 3/37 anonim ***** válasza:
30%

A 99%-nak nem szép egy kövér tehén.


Fogyj le.

2018. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
27%

Nem. Ha egy lány nem beteg és molett, akkor az engem nagyon zavar. Én rengeteget sportolok azért, hogy a testalkatom optimális legyen, egészséges legyek, jó legyen a közérzetem.


Nem tudnék egy olyan lánnyal együtt lenni, akinek volna lehetősége, mégis a saját beletőrődése, akaratának hinyából, inkább elfogadja a molettságát, kövérségét? Saját magának megteremtve számtalan betegséget.

2018. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
Úgy értem attól hogy valaki hisz Istenben,még nyilván a dekoratív karcsú igényes csinos lányokat kedveli. A kövérség nem szép. Maximum valaki beletörődik,hogy csak egy ilyen csaj jön össze.
2018. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne, hiszen Teréz anya is nagyon jó nő volt állítólag :-D
2018. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
Szia számomra is nagyon fontos a hit de hidd ha egy nagyon jó belsővel megtudsz fogni akkor azért máshogy nézel a külsőre is legalább is én igy látom 3év kondival a hátam mögött 17 évesen.
2018. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
39%

Igazából attól függ, hogy mennyire molett. Nekem bejön ha egy nőn van mit fogni és nem zörögnek a csontjai, persze csak ha úgy is formás teste van. Ráadásul ha szép az arca, nagy mellei vannak, akkor számomra főnyeremény az a lány.

20/F

2018. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj kedves kérdező. De én azt gondolom te szeretted volna, ha téged megnyugtatnak mások arról, hogy a molettség teljesen rendben van, mert te magad is az vagy, és szeretnéd, hogy ebben mások megerősítsenek. Ez viszont nagyon rossz. Nagyon rossz túlsúlyosnak lenni, és általában a kövér emberek kövér emberekkel kötnek kapcsolatot, mert mind ketten beletőrödtek sorsukba.


Én 120 kg voltam pár évvel ezelőtt, ma 75 vagyok. Tudod mennyit kellett szenvednem, és ma is mennyit szenvedek, hogy ezt tartani tudjam? Mit gondolsz, hogyan tudnék egy lányt elfogadni, aki lusta, és szeretne molett lenni? Saját magamat köpném szemben elsődlegesen.

2018. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok. Én ateista vagyok, bár nem tudom, hogy a hit kérdésnek mi köze van a női szépség megítéléséhez.
2018. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!