Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény fiúk! Bejönnek...

Keresztény fiúk! Bejönnek nektek a molett lányok? Illetve mi alapján szerettek meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok életkort, köszi. :)

2018. júl. 31. 19:48
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
#10 hiába néz ki egy lány hű de jól, ha közben nem Abban hisz, akiben te, mivel ebből később sok probléma adódhat. Ellenben, ha egy lányon van fölösleg l, de az értélrendetek megegyezik, akkor az nem hinném, hogy különösebben problémához vezethet.
2018. júl. 31. 21:13
 12/37 anonim ***** válasza:
Persze ez egyértelmű hogy fontos, ha egy kapcsolatról van szó (ne vedd zokon, de én sem szívesen járnék egy vallásos lánnyal), de szerintem a kommentelők vallása tök lényegtelen :)
2018. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Utolsó, csak azért tettem fel így a kérdést, mivel az is érdekelt, hogy volt-e már erre eset :))
2018. júl. 31. 21:45
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell vallásosnak lennie a másiknak.vasárnap nem jön velem templomba,és kész. De csinosnak lennie kell,hogy kívánjam, ne undorodjak tőle.
2018. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Ha magadat molettnak jellemzed,akkor gondolom nem egy két kiló van rajtad. Inkább elhízott vagy, mint molett.
2018. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
#14 erről másképp vélekedünk. A hit nem arról szól, hogy vasárnap beülsz a templomba. (Nem bántásnak szánom)
2018. júl. 31. 22:05
 17/37 anonim ***** válasza:

#11

Nagyszüleim sok tíz évet éltek le együtt minden probléma nélkül, úgy, hogy nagyapám szélsőjobbos, nagymamám szélsőbalos...

Nem lehetetlen ez, ha értelmesek a felek a kapcsolatban.

2018. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
#17 ez azért ritka eset. És úgy lehetséges esetleg, ha mindenki enged a magáéból, de egy keresztény és egy ateista nem valószínű, hogy engednek. :))
2018. júl. 31. 22:09
 19/37 anonim ***** válasza:

A túlsúlyos ember meg az emberek 99%ának nem előny.

Persze lehet kompenzálni belsővel, de nem egy vonzó tulajdonság, hogy valaki annyira sem tiszteli és becsüli a testét, hogy egészségesen tartsa.

2018. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

#18

Én pl agnosztikus ateista vagyok, és amígy valaki nem akar téríteni, nincs vele semmi bajom, tiszteletben tartom a vallását.

És hidd el, a legtöbb ateista ilyen. Az, hogy a gyik meg a különböző vita oldalak televannak trollkodó tiszteletlen 12évesekkel, egyáltalán nem mutatja a valóságot.

2018. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!