Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény fiúk! Bejönnek...

Keresztény fiúk! Bejönnek nektek a molett lányok? Illetve mi alapján szerettek meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok életkort, köszi. :)

2018. júl. 31. 19:48
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
0%
Dehogynem.dehogynem. Attól mert udvarol egy dagadéknak, még nem kell elvennie. Amint lesz jobbra lehetőség elköszön. Ez így van nőknél is, hapsiknál is nyugi.
2018. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
Na jo, ezt a sok hülyeséget végig olvasva szetrohogtem magam,de komolyan. Senki nem erti meg h a molett es a kövér nem ugyanaz? Az is molett akin mondjuk csak 2-3plusz kilo van. Pl. én 170cm 65kg (lány) vagyok, sportolok rendesen, cukormentesen eszek
2018. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Szia. En lány vagyok, 170cm 65kg (ez elvileg +5kg felesleg), csak a combom nagy a hasam vékony, sportolok, cukormentesen eszek(inzulinrezisztenciam van), es nekem se sikerül fogyni(dietazni nem tudok annyira mert a 2es típusú cukorbetegseg miatt leesne a cukrom a kevés evestol). Es nem erzem úgy h a (keresztény) fiúknak nem jönnek be a nem vékony lányok. És egyébként én is keresztény vagyok, fontos nekem a hit.
2018. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

#32

Az a baj, hogy az ilyen melléknevek, mint a duci meg a molett a gyiken 5től 50kg-ig bármi lehet... A kérdező meg nyilván nem attól fél, hogy majd a 2-3 kg felesleg miatt nem fog nekik tetszeni...

Ps.: erősen kétlem, hogy csupán 2-3 kg felesleggel az ember molettnek számít.

2018. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
az 5-50kg nyilvál feleslegre vonatkozott*
2018. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Hali!

Én egy keresztény (azon belül katolikus) fiúnak vallom magam, habár mostanában sajna nem gyakorlom a hitem. :/

De attól függetlenül még hiszek Istenben, az ő teremtő erejében, stb., de egyszerűen most a kamaszkor közepén lustább vagyok valamiért ilyen téren.

A lényegre térve a molett lányok akkor jönnek be, ha nincsenek vészesen elhízva, van egy szép alakjuk, "van mit fogni rajtuk" úgymond.

Egy lányban belsőre azt szeretem, ha közvetlen velem szemben, kedves, okos, de azért tud rossz is lenni. :D

Külsőt nézve nem vagyok nagyon válogatós, legyen egy szép mosolya, arca és hát persze szép, gömbölyű mellei (méret nekem nem számít) és csinos, formás feneke.

16 éves fiú vagyok. :)

2018. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Nekem semmilyen lakattal nincs bajom. Inkább, ha külsőségekről van szó a szép arc a döntő szempont.

Ami bánt az inkább az, hogy nem sok hívő református lányt ismerek.


Én egy lányt igazán a jelleme és a hite alapján szeretnék még.


25F

2020. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!