Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény fiúk! Bejönnek...

Keresztény fiúk! Bejönnek nektek a molett lányok? Illetve mi alapján szerettek meg egy lányt?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok életkort, köszi. :)

2018. júl. 31. 19:48
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
#20 elhiszem, hogy a legtöbb ateista ilyen és a gyerekes viták valóban nem mutatják a valóságot. Én sem értek egyet azzal, ha valaki minden áron rád erőszakolja a hitét, ez saját döntés kell legyen. Sokat harcoltam a hitetlenséggel, de utanajárva a dolgoknak(Biblia hitelessége stb.) a Biblia mellett döntöttem.
2018. júl. 31. 22:24
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te valami szektás,hitgyülis lehetsz,akivel másról sem lehet beszélni csak a vallásról. Ilyenektől minden normál vallásos,és nem vallásos ember menekül,az biztos.
2018. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Református vagyok, nem akarok vitatkozni, inkább hagyjuk.
2018. júl. 31. 22:34
 24/37 anonim ***** válasza:
82%

Túlsúllyal nehezebb párt találni, akár vallás akár nem vallásos párt keresel.


"Illetve mi alapján szerettek meg egy lányt?"

Nem leszek álszent, elsőre a külsőt látom, az kell hogy bejöjjön. Ha egy hullámhosszon vagyunk, jó vele időt tölteni, nincsenek hülyeségei (pl. nem túl hisztis vagy nem túl flegma), és ő is nyitottnak tűnik felém, akkor előbb-utóbb megszeretem.

2018. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Alex Fly ***** válasza:
94%
Keresztény vagy nem keresztény: ha két ember megtalálja egymásban a társat, akkor annak a párja úgy tökéletes, ahogy van. Akár molett, akár nem. Legalábbis ez lenne a normális...
2018. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%
Egy fiú, akinek fontos Isten és neki vagy szánva, az nem kizárólag a külsőt fogja nézni. Tapasztalat. Csak azok nézik kizárólag a külsőt, akik maguk is felszínesek.
2018. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem kizárólag a külsőről van szó. D. És ezek mind csak hulyeségek. A dagadt emberek rondák. Amikor a zsírpárnák lifegnek. Amikor a köldököt csak úgy lehet látni,hogy a zsírt széthúzzák. Amikor a toka akkora,mint más ember feje. Akár vallásos,akár nem. Egyébként a torkosság a főbűnök egyike. Nem véletlen
2018. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

#26 én is így gondolom, és ebben reménykedem.

#27 nem arról beszélek, hogy "dagadt" ahogy te mondod, hanem arról, hogy molett. A kettő nem ugyan az. Én molett vagyok és ez nem azt jelenti, hogy nem sportolok, mert lusta vagyok, hanem sporttal sem megy le.

2018. aug. 1. 09:34
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó baromságot beszél. Senkinek nincs a homlokára írva,hogy nekem szánta az Isten.Egy kövér test gusztustalan. Elbeszélgetnibel lehet vele,de szexuálisan nem vonzó. Van aki elfogadja,hogy jó nők nem jönnek össze neki,ezért beéri dagadtakkal is. De amint adódik egy szebb,vagy jobb,már pattan is lefelé.
2018. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes, hívő keresztény nem pattan jobb test láttán, ők tudják mi a lényeg. Te nem.
2018. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!