Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanú lányokkal...

A Jehova Tanú lányokkal mennyire lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

(direkt ide teszem fel a kérdést, a „felnőtt párkapcsolatok” helyett, mert tudom, hogy a Jehova Tanúi ezt a témakört szokták olvasni)


Nemrég a keletiben láttam egy igen csinos fiatal lányt az egyik Jehova Tanús standnál. A kérdésem az lenne, hogy mennyire lehet ismerkedni egy Jehova Tanús lánnyal, illetve mire számíthatok?

Csak szimplán menkek oda és kezdjek beszédbe elegyedni? Vagy mit tanácsoltok?



2018. aug. 11. 16:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én aztán tudom utolsó,főleg mivel nem vagyok vallásos :D
2018. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

"van olyan vallásos csaj, aki bekapja. Ne magadból indulj ki, azt elhiszem, hogy ha rajtad múlna még 50 évesen is szűz lennél, ha addig nem házasodnál meg."


Inkább szűz maradok 50 éves koromig, minthogy hagyjam, hogy az ilyen hozzád hasonló "úriemberek" átverjenek, kihasználjanak és otthagyjanak. 😄

2018. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
94%
Lehet ismerkedni velük,haverom próbálta és hajlandó is volt a lány erre az ismerkedésre egy bizonyos szintig. De aztán kiderült,hogy fel kell venni a vallást ,elvetni a világi jóságokat, aztán megházasodni és csak utána jöhet csak a szex. Ha ezt bevállalod ,akkor van esélyed.
2018. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

12-es:


A vallásod tanításával ellentétben valóban úriember vagyok, es egyébként nem szokásom átverni a nőket.


Többet látsz bele abba, amit mondtam. Hidd el, ismerem a vallasos lányokat, nem sok ujdonságot tudnál mondani róluk, ezért olyan a stílusom, amilyen.


Na de OFF, beszélgess egy hozzád való vallásos fiúcskával.

2018. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

51%-os, én nőként csak annyit mondok, hogy a válaszaid alapján veled nem az a legnagyobb baj, hogy nem vagy hívő, hanem az, hogy rettenetesen ostoba vagy. Úriembernek hívod magad, de közben olyan mélyen általánosítasz, hogy az már fájdalmas. Igen, személyeskedek. Amit te kezdtél. :))


Hogy a kérdésre is válaszoljak, hogy a válaszom ne legyen teljesen haszontalan: nyilván menj oda beszélgetni, ha mindenképpen szeretnél, de arra nem adok sok esélyt, hogy el tudnád hívni a stand mellől egy kávéra... Ez náluk nem így működik. Eleve nem kezdhetnek párkapcsolatot nem tanúval.

2018. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
A látszat néha csal!Tudom. Én nem 1 jehova tanu csajt ismerek aki jobban fújja a "szaxit"mint,Marcellina
2018. aug. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%

Nyugodtan odamehetsz és beszélgethetsz vele.


Párkapcsolatnál nem előnyös, ha nem vagytok egy valláson. Vannak olyan házaspárok, ahol az egyik fél megismerte Jehovát és Tanú lett. Működhetnek ezek a házasságok, de vannak problémák. Jehova Tanúi nem tartják a szokásos ünnepeket. Sem névnapot, sem születésnapot, karácsonyt, húsvétot. Minden ilyen alkalom súrlódásra adhat okot. Ha lesz gyerek, akkor még egy újabb tényező. Hogyan nevelik fel, ha teljesen különböző nézeteket vallanak?

2018. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
2018. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Maga a Jehova Tanúi szervezettel nem szimpatizálok, meg eleve az egyházakat, mint inézményrendszereket eléggé elvetem.

De azt elismerem, hogy sok mindenben szimpatizálok a Tanúkkal, pl. az ünnep-mentességgel egyetértek velük, szerintem is az ünnepek csak a pénzről szólnak és fölösleges leterhelést jelentenek csak, véleményem szerint ha valaki nem akarja tartani ezekat, azzal csak egy nagy szikla esne le a szívemről. Ez a komercionalista-konzumista nézet legjobban a karácsonynál látszódik, ahol az elképesztő giga méretű vásárlási őrületet és kapitalista önzőséget szeretetbe csomagolva próbálják rá erőszakolni az emberekre. Ez a karácsonyi fejetlen téboly miatt lett az egyik rokonom rákos (nem kamuzok).

Sokszor egyszerűen gyűlölöm a karácsonyt, nemcsak azért mert az égvilágon semmi köze sincsen Jézushoz meg a kereszténységhez, hanem mert aki kicsit gondolkodik az látja, hogy a pénz imádásáról és a milliárdosok zsebének hízlalásáról szól az egész. Ennek ellenére meg mindenki veri a mellét, hogy ez mekkora egy keresztényi hagyomány és, hogy pl a gonosz muszlimok ezt a kiltúrát fenyegetik és ki kell irtani őket. Mekkora egy álszentség! Eleve semmi köze a kereszténységhez másodsorban meg maguk az európaiak is egy betűnyit sem emlékeznek meg Jézusról, csak a vásárlás megy ezerrel!

Nem tudom teljesen pontosan mit mondanak a Tanúk ezügyben, de ha azt állítják, hogy a karácsony az magának a Sátánnak az ünnepe, akkor abban teljes mértékben igazuk van!


De ettől függetlenül továbbra is negatív véleményem van a JT szervezetről.

2018. aug. 13. 20:23
 20/24 anonim ***** válasza:
7%
Ismerkedésről volt szó!Én mondom, nyugodtan menj oda.De csak akkor amikor egyedül,ha valaki figyel rá akkor jehova tanúja,de egyedül nam az,"világi"!!Sajnálom őket mert a szüleik erre kényszerítik.De ha,egyedül vannak,hidd el olyonak mint a többi csaj,bármire képesek.Csak a szülők ne tudják meg.Picikét tovább pislog anya,apa egyböl előtted van meztelenül,mert ŐK is vágynak erre.A lélekrabló szüleiket meg likvidálni kell valami rezervátumba.Minket hivnak világinak,rossz embereknek,,ugyan már. Annyira rosszak vagyunk,mégis itt élnek köztünk,várják a segítséget orvosainktól,ügyvédeinktől,munkát akarnak,pénzt keresni a "világi"emberektől.Álszent majombanda.
2018. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!