Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Óriási hibát követtem el?

Óriási hibát követtem el?

Figyelt kérdés
Tehát fiatal keresztény lány vagyok, s most lett egy barátom akinek megvan a minimális hite,azonban nem annyira mondható kereszténynek. Tudom hogy nem szabad lefeküdni házasságig, én viszont nagyon szeretem őt és már jó ideje együtt vagyunk, így szájjal elégítettem ki párszor,illetve ő is engem. Minden alkalom után lelkiismeret furdalásom van. Óriási hibát követtem el? Iszonyatosan félek hogy elkárhozok emiatt.😣😣

2018. aug. 26. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Ez a baj ezzekkel a butaságokkal.

Most, komolyan, szerinted? :)

2018. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem térsz meg, nem bánod meg Isten előtt, akkor igen.


Ugyanis ez paráznaságnak és tisztátalanságnak minősül az Ige szerint.

2018. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

2+


Házasság előtt beszéljetek egy pásztor házaspárral, mert mindkettőtöknek szolgálatra van szüksége, hogy ne igy lépjetek be a házasságba.

2018. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Tégy lelkiismereted szerint, nem fog beléd csapni a mennykő, hogy bármire is figyelmeztessen. Isten kezeiben vagyunk az életben és azután is.
2018. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
*Ugyanis ez paráznaságnak és tisztátalanságnak minősül az Ige szerint, mivel nem vagytok házaspár, és nem házasság alatt történt ez.
2018. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Inkább csak azért írok, hátha kimaradt a hittanórán, hogy a nemibetegségek ezen az úton is terjedhetnek, tehát ha a barátod minimális hite és nem annyira keresztény mivolta többféle partnerben bizonyosságot nyert már mielőtt összejöttetek, akkor nem ártana egy orvosi vizsgálat.

Az meg a személyes véleményem, hogy semmi rosszat nem tettél.

2018. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%

Házasság kötés előtt, bármilyen kapcsolat ahol szexuális érintkezés történt : csók stb.


Már kimerití a paráznaságot. Akár világi az illető, akár házas.


Ha házas, akkor ehhez még tedd hozzá a házasságtörést is.

2018. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 MessorKing18 ***** válasza:
59%

XD minek ez aghódni.

Carpe diem.

Élvezd az életet. Egyszer vagy ennyi idős. Az emberi test bilógiai órája max 120 évre van kódolva.

Ebből -15 a gyerekkor és -40 az öregkor. Ha szerencsés vagy hogy megéled a 120 at. De senki se fogja

2018. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:nem világi nézetből szeretném ha megközelítenék a dolgot a válaszadóim.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. aug. 26. 21:34
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
9 A felemás igának meg nézz utána.
2018. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!