Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma óriási hibát követtem el!...

Ma óriási hibát követtem el! Nagyon sokat ettem vagyis túl ettem magam a megszokottnál! Mit csináljak? Annyira megbántam!

Figyelt kérdés
bevettem 4 hashajtót!Csináltam 200 felülést!(Befóliáztam magam előtte)ittam ezt az új italt amit reklámozbak hogy anyagcserét gyorsitja!Voltam futni,meg még majd megyek is! UGye nem fog lerakodni ez amit ma megettem ? ma már nem eszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! olyan lelkiismeret furdalásom van :(
2009. ápr. 25. 18:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Ezt legalább úgy írtad, mintha embert öltél volna.. :S Nem kell aggódnod, egy rendes kajálás nem borítja fel a szervezeted, gondolom elég régóta harcolsz a lerakódások ellen.. Nincs szükség hashajtóra, utána csak éhesebb a szervezeted.. Egyébként én úgy tudom, hogy ha az ember 3-4óránként eszik egy keveset, akkor éhes se lesz és a szervezetét nem riasztja hirtelen raktározásra, mint azok esetében, akik koplalással akarnak fogyni.. Ételmegvonással nem a zsír, hanem az izom, vagyis a fehérje oldódik a szervezetben.. szóval csak ésszel és semmi para!!
2009. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Semmi baj, kedves kérdező, ettől még nem dől össze a világ, nem ettől fogsz hízni. Sőt, talán még segíthet is a fogyásban, mert a szervezetedet átvered kicsit...


Szörnyű, ahogy gondolkodsz ezzel kapcsolatban. Gondolj bele, mit csináltál. Mintha mérget vettél volna be, amit azonnal el kell távolítani. Hashajtó? 200 felülés? Fólia? Ez kegyetlen pániknak tűnik, amit az a tudat okoz, hogy hibáztál és most hízással fogsz vezekelni. DE NEM FOGSZ! MEG VAN BOCSÁTVA! EZ MÉG NEM RAKÓDIK LE ZSÍRKÉNT.


Azért az jó, hogy futottál, de azért ne vidd túlzásba ezt az egészet. Tudod, milyen csodálatosan jó érzés egyre egészségesebbnek, szebbnek, karcsúbbnak és vonzóbbnak lenni? Milyen kellemes kijönni a konditeremből, és azt érezni, hogy nem kívánod a fagyit, és sokkal boldogabb vagy, mielőtt bementél?


Én tudom. Szerintem erről szól az egészséges élet, étkezés és a fogyókúra is. Először nehéz, de ha jól csinálod, nem lesz az.


Soha nem éreztem ilyen lelkiismeret-fúrdalást étel miatt, de még más miatt sem. Ezt így nagyon nem csinálod jól. JÓL étkezel, biztos rendben van, de ha elrontod, akkor sincs semmi. Nem dől össze semmi. Nem egy napon múlik. Onnan folytatod, ahonnan elkezdted.


A fogyás egy hoszú folyamat. Ne hidd azt, hogy minden, amit megeszel, hízlal és zsír lesz belőle! Lehet, hogy sokan ezt szajkózzák, de ez HAZUGSÁG.


Úgy egyél, hogy élvezd az ételt és tudd, hogy egészséges. Remélem érted mire gondolok!


So siert!

2009. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom nem egy kajálás alkalmával híztál meg...

Ebből következik, hogy csak akkor fogsz visszahízni ha FOLYAMATOSAN bűnözöl... Egyszer-egyszer(2-3 hetente) ha kicsit melléfogsz és bezabálsz akkor nem dől össze a világ... Amit ez a beveszekmindent fóliázok futok felülök-kel csak szépen el fogsz ájulni, úgyh ne csináld!

2009. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kétségbeesett emberek...

És a kétségbeesés a türelmetlenségből vagy az önfegyelem hiányából fakad...

2009. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Hogy ezek a kérdezők soha nem kopnak ki az valami elképesztő! Kedves kérdező fóliáztad volna le a fejed is, legalább nem kapsz levegőt! Az is hízlal, tudtad?
2009. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most jövök rá hogy ez egy kamukérdés :D De annak szuper!
2009. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az volna?


(A nagyon hosszú válasz írója)

2009. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Fordulj pszichológushoz. Beteg vagy. Pontosan úgy gondolkozol (ez a pánik!!!), mint egy anorexiás/bulimiás.


27/F, aki minden este 11-kor vacsorázik, halálra zabálja magát, 180 centisen 95 kiló (legalább 5 éve nem híztam semmit), és mégis teljesen egészségesnek, szépnek és boldognak tartja magát.


Tudom, hogy nem élek a legegészségesebben, de azt is tudom, h nem ez még nem is éppen halálos... :) Azt csinálom, ami jól esik. És sörözök, étterembe járok...


Azt hiszem, ez a normális mentalitás, nem pedig a Tiéd.


Kérlek, LÉGY BOLDOG!!!

2009. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mért lenne kamu kérdés??? Szerintem aki ezt írta az egy hülyeee!!!már bocs...

A válaszokat meg köszi :)

nem vok anorexiás 168cm és 55 kg vok...:S és ez rengeteg 48-nak kéne lennem!!!Eddig is úgy éreztem jól magam,ezek után is úgy szeretném!

2009. ápr. 26. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondom hogy kamu kérdés... itt röhög a kérdező :D
2009. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!