Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúival lehetne...

Jehova tanúival lehetne titokban Bibliát tanulmányozni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy hol is kezdjek hozzá.Van egy betegségem ami miatt szinte mindíg itthon vagyok.Királyság Terembe nem tudok elmenni,a betegségem miatt.Az apám ellenezné,hogy eljöjjön hozzám egy Jehova tanúja,és Bibliát tanulmányozzak.Valakivel tanulmányozni szeretnék titokban.Skype,telefon nem jöhet szóba mert minden szó áthallatszik a másik szobába.Megoldható lehetne,hogy itt a gyakorikérdéseken üzeneteket váltanánk ? (Megkérem,hogy aki nem Jehova tanúja,az ne kommenteljen.Nem kell lebeszélni,én döntöttem így.)

2018. szept. 4. 18:36
1 2
 11/13 KZitus ***** válasza:

6-os

" gazdag jutalom


szélhámosság !" - ha neked nem elég jutalom az örök élet amit Isten ígér, nem kell elfogadnod, ő a drága Fia vérének váltságát nem kényszeríti senkire, ahhoz az tulságosan drága. Rád sem.

De ne ítéld meg azokat, akik ezt nagy nagy ki nem érdemelt ajándéknak tekintik Jehovától.

2018. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

kzitus.


ne hazudtold meg saját magadat mert

TE kináltál jutalmat az irásodban és Nem a Teremtő!

Neked és Senkinek sincs joga hogy Bármit helyette mondjon.

Senki és semmi sincs erre felhatalmazva!

a Teremtőnek nincs szüksége semmi közvetitőre

mert TÖKÉLETES!

2018. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vidiripi


És elkezdted már a tanulmányozást? Mert ha nem jött össze akkor én segítek neked. Annak ellenére hogy nem vagyok Jehova tanúja, de tanulmányozom veled a Bibliát!

2018. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!