Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék Istenben hinni!...

Szeretnék Istenben hinni! Édesanyám halála után megingott a hitem. Előtte boldog voltam, volt lelkibékém. Azt szeretném hogy újra tudjak hinni. Megoldás?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

"Kérdező, te is meg fogsz halni. Mindenki."

Tévedés. Azok a hívők, akik a 2. advent idejében életben vannak, ők nem halnak meg fizikailag, hanem egyből új testet kapnak:


1 Korintus

15,51 Ímé titkot mondok néktek. Mindnyájan ugyan nem aluszunk el, [1 Thess. 4,15.17.] de mindnyájan elváltozunk.


15,52 Nagy hirtelen, egy szempillantásban, az utolsó trombitaszóra; [Mát. 24,31. 1 Thess. 4,16.] mert trombita fog szólni, és a halottak feltámadnak romolhatatlanságban, és mi elváltozunk.


15,53 Mert szükség, hogy ez a romlandó test [2 Kor. 5,4.] romolhatatlanságot öltsön magára, és e halandó test halhatatlanságot öltsön magára.


15,54 Mikor pedig ez a romlandó test romolhatatlanságba öltözik, és e halandó halhatatlanságba öltözik, akkor beteljesül amaz ige, mely meg vagyon [Ésa. 25,8.] írva: Elnyeletett a halál diadalra.

2018. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Ha anyukad hivo volt akkor ne sajnald mert sokkal jobb neki mint barkinek itt a Foldon:


Fil 1:23 Mert szorongattatom e kettő között, kívánván elköltözni és a Krisztussal lenni; mert ez sokkal inkább jobb;

2018. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A megoldás :Jézus Krisztussal való kapcsolat!

Egyáltalán ismered Istent,vagy csak véleményed van róla??

Olvasod a Bibliát vagy csak nézegeted?

A lelki békét csak Jézus tudja meg adni a Biblián keresztűl.Ezért fontos hogy olvasd az ígét,föleg a János evangéliumát.

2018. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#12 +1


igen lehetne reszletezni a dolgokat es lelki szempontbol is vizsgalni de altalanosagban az igaz hogy testileg altalaban elhunynak az emberek mindentol fuggeltelnul

2018. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
45%

#14

*javitas:

mindentol = hitol (hitetlensegtol), vilagnezettol


#Kerdezo ne hagyjon el a Remény hogy Hited viszateritheted


Xy4

2018. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat átolvasom őket,és átgondolom.
2018. szept. 20. 19:45
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Nem kell az érzelmetlen buta alakokra figyelni.Ostoba hozzászólásaikkal csak önmagukat mutatják be ideértve a szellemi értelmi szinvonalukat is.

Őszinte részvétem Édesanyád elvesztéséért még igy ismeretlenül is.Én is elvesztettem tudom min megy keresztül az Ember ilyenkor. Én azt javaslom-feltételezem keresztény vagy- járj néha gyülekezetbe illetve olvass Bibliát és ne feledkezz meg a tényről hogy Isten mindent és mindenkit számon tart és semmi sem történhet meg anélkül hogy Ő ne tudna rólla.Jézus mondta:A Hajatok szálla sem görbülhet meg anélkül hogy az Égiek ne tudnának rólla. Ha gondolod megosztom veled bővebben is a témát privátban.

2018. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Istent nem kell keresned, járj azon az úton amit kijelölt és ő ott lesz veled. Szeress, légy kedves embertársaiddal, jótékonykodj (bármilyen minimális segítség), mosolyogj az emberekre, vissza fognak mosolyogni. Nevelj pl: kiskutyát, szeresd, ő is szeretni fog...Isten maga a szeretet, jó adni és kapni.
2018. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!