Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti melyik vallásban és miért...

Ti melyik vallásban és miért hisztek?

Figyelt kérdés

Katolikus iskolába járok,el kell járnom misékre,megbérmáltak,elsőáldozó is voltam,de gyónni például két éve gyóntam utoljára.

Amikor kicsi voltam,kb 3 éves,anyukám mindig ugyanakkor fektetett le aludni,és percre pontosan tudta,hogy mikor fogok sírva felkelni az ágyból..Elvitt egy fantasztikus természetgyógyász/táltoshoz,aki "szeretetmasszázst" csinált rajtam,és kb 2 alkalom után rendbe jöttem. A férje azt mondta,hogy nyitva van még a harmadik szemem és látom a szellemeket,ezért félek. Nyilván én erre már nem emlékszem..Viszont fogalmam sincs,hogy mit higyjek a halálról. Voltak,akik írták,hogy utána jön a fény,szeretet stb volt aki állítólag beszélt Istennel,van,aki szerint nincs pokol,csak egy másik létsík..Ti miben és miért hisztek?



2018. okt. 21. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Azért vonzanak, mert érdekes, és tetszenek. Szeretek róluk többet tudni, beleolvastam a Bibliába is de öt sornál többet nem tudtam elolvasni belőle.

Nem képmutató térítgetések tele ellentmondásokkal.

17/L

2018. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!