Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit láttak Jehova tanúiű?

Mit láttak Jehova tanúiű?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 21:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy láttak bármit?
2018. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
52%

Szia

Mit láttunk?

2018. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
bizony mondom néked, egy +ű-t láttak ők (is)
2018. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
ha tanúk, akkor kellett hogy lássanak valamit, vagy hamis tanúk?
2018. nov. 22. 22:39
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Most már kapcsoltam, kösz :D Mostanában elég sz vagyok az ilyesmiben.
2018. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
11%

Nem csak láttunk, hanem folyamatosan látjuk.

Hogy mit?

Isten szavában leírt próféciák beteljesedését.

Hamarosan egy újabb prófécia kerül a felszínre, ami már kirajzolódni látszik. Reméljük nem lepődik meg senki, bár ki tudja....

2018. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
40%

Hogy melyik az? Az utolsó napok ezen szakaszában:


(Ezékiel 38:14–16) . . .? 15 Bizony eljössz majd helyedről, észak legtávolabbi részeiről sok nép kíséretében; mindnyájan lovon nyargalnak, nagy gyülekezet, népes hadsereg. 16 Rátörsz az én népemre, Izraelre, mint a felhők, hogy beborítsd azt a földet. A napok befejező részében következik ez be, én pedig elhozlak országom ellen, hogy megismerjenek engem a nemzetek, amikor megszentelem magamat rajtad a szemük láttára, ó, Góg!’«

2018. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%

"Hamarosan egy újabb prófécia kerül a felszínre, ami már kirajzolódni látszik. Reméljük nem lepődik meg senki, bár ki tudja...."


Nyugi, annyi hamis prófécia után amennyit az elmúlt másfél évszázadban összehordtatok, senki sem fog meglepődni.

2018. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

Hamis?


Én nem így látom. ugyan is minden amit mondtunk, vagy mondtak a régiek, beteljesedtek.

Hogy némelyek tulzó módon kiforgattak egy egy cikket, az Ő problémájuk, érdekes a többség nem gondolta úgy, ahogy Ők hangoztatták. Vajon miért?

És itt vannak, mamár több mint 8. millió testvér, nem esett csorba az életükben, és boldogan élnek, még a nehézségek ellenére is.


Tudod ez olyan mint a médiában felröppenő álhírek. Valaki felnagyit egy eseményt, amit tényként tálalnak, és később kiderül, hogy a fele sem igaz....

2018. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem így látom. ugyan is minden amit mondtunk, vagy mondtak a régiek, beteljesedtek."


Jó vicc, világvégéből volt már legalább 3, nekem nem úgy tűnik, hogy beteljesedett bármelyik is.

2018. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!