Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha isten elvileg szeret,...

Ha isten elvileg szeret, miért lett halálos beteg a kutyám karácsony elött?

Figyelt kérdés
Szerintem a keresztény állíttással ellentétben az isten nem jó,hanem gonosz,szadista.

2018. dec. 21. 12:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Drágaságom, hát hol van az leírva, hogy mindig boldog leszel és az a "természetes"?


Az a természetes, hogy van születés, halál, betegség és élet. Ennyi.

2018. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nézd én sajnálom a kutyádat, de más hitét, más hitének lényegét, tehát Istent gyalázni nem csak undorító és a gyalázkodóról mutat egy képet, hanem tudtommal törvénysértő is. Ezzel pedig még csak nem is az álkeresztény magyar kormány egyik salátatörvényét sérted, hanem alapvető EU-s jogokat tiporsz lábbal.

Szóval tényleg sajnálom a kutyádat, de azért vegyél vissza.

2018. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szeretted a kutyát, és ezért teljesen természetes, hogy az elvesztése fáj. Ha te képes vagy így szeretni, akkor kell, hogy legyen a világban szeretet.


Ha önmagadat áldozatként kezeled, akkor csak egy elkövetőt keresel, hogy őt lehessen bántani. Ez nem fog megnyugváshoz vezetni.


Nézd, ha az életedben az egyetlen támaszod egy állat volt, akkor a problémáid nem a kutya elveszítésével kezdődtek. Minden embernek szüksége van barátokra, támogató emberekre, akik észhez térítik. Ha ez nincs, a saját gondolataid fognak megőrjíteni, mert csak őrlöd magadban őket, hisz nincs senki melletted, aki rácáfolna.


Az embernek szüksége van közösségre, és szüksége van értékekre, eszmei irányra, amiért küzdhet. Ezeket meg kell találnod, hogy megértsd, miért szenvedsz. Ha Istenhez nem akarsz fordulni, keress fel egy terapeutát. Nincs abban semmi szégyen, ha az ember segítséget kér, mert bajban van.

2018. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Az emberek csak bántottak engem.Óvodás koromtól egészen a gimnázium végéig ki voltam közösítve.Most skncs egy darab barátom se.Senki sincsaki egyáltalán szólna hozzám.

Az emberekkel kizárólag rossz tapasztalatom van,félek tőlük és a “közösségtől” is

2018. dec. 23. 12:22
 25/33 A kérdező kommentje:

#21 én soha nemvoltam boldog.Semmi örömforrás nincs az életemben,SEMMI.

Nincs miért éljek.Minden nap úgy kelek fel,hogy már megint mi a francért kell felkelni.Minden este úgy fekszek le,hogy ez megint egy szar,értelmetlen nap volt.Gondolkodok már az öngyilkosságon

2018. dec. 23. 12:24
 26/33 A kérdező kommentje:
Nekem kéne megdögleni,nem a kutyának.A kutyának legalább van élete
2018. dec. 23. 12:25
 27/33 anonim ***** válasza:

Rajtad csak Jézus Krisztus segíthet!

Tégy egy próbát!

2018. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ,rengeteg lelki sérült ember van .

A különbség az ,hogy némelyek mernek bízni Jézusban.

2018. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 jdfGabrella ***** válasza:
0%
Mert isten nem létezik.
2018. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha elvileg,karácsony után lesz beteg a kutyád akkor minden ok?
2018. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!