Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha isten elvileg szeret,...

Ha isten elvileg szeret, miért lett halálos beteg a kutyám karácsony elött?

Figyelt kérdés
Szerintem a keresztény állíttással ellentétben az isten nem jó,hanem gonosz,szadista.

2018. dec. 21. 12:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Mi a baja a kutyádnak? Honnan tudod hogy halálos beteg?
2018. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lesz idén karácony.És én gyűlölöm istent"

Egészen pontosan milyen választ vársz, amitől bármi is megváltozna, vagy amit elégedetten megköszönnél?

2018. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Ok. Nem hiszel istenben. Akkor miért foglalkozol vele?
2018. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Hiszek benne,hiszen kell lennie egy negatív erőnek,ami fentről szivat minket.Normális esetben nem lenne ilyen rossz minden.Ez nem természetes.
2018. dec. 21. 14:50
 15/33 A kérdező kommentje:
Azzal nem megyek semmire,ha segítek másoknak.Engem egész életemben szivattak,kihasználtak.Hiába segítettem másnak,soha nem kaptam vissza,inkább elárultak.Soha nem volt egyetlen barátom se egész életemben.Nem igazán tudom milyen érzés az,ha szeret valaki.A kutya szeretett,de más nem.
2018. dec. 21. 14:53
 16/33 A kérdező kommentje:
A keresztények állandóan szeretetről prédikálnak.De szeretet nem létezik,csak gonoszság.
2018. dec. 21. 14:54
 17/33 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy te elvárod a szeretetet. Amúgy megértem az elkeseredésedet és sajnálom a kutyust, csak ez ne menjen át hisztibe. Ilyen alapon minden egyházi temetésről csak ateisták mennének haza. Ha hívő vagy, akkor elfogadod, és a szeretetet nem teszed a sérelmeidtől függővé, ha pedig nem vagy hívő, akkor nem értem a kérdést.
2018. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%

"Nem lesz idén karácony.És én gyűlölöm istent"

Majd kinövöd. Egyébként karácsony lesz, maximum te ignorálod.

Egyszer mindenképp meghalt volna a kutya, ahogy meghalsz majd egyszer te is, meg én is. Ez a földi anyagvilág mulandó.

De milyen furcsa az ember: a kérdező sirat egy kedves jószágot, ami egyébként teljesen érthető, én is sírtam, mikor elpusztult a kutyám. De emiatt gyűlöl mindenkit, gyűlöli az életét és mindenki gonosz, legfőképp Isten. Míg ismerek olyat, akinek alig lesz mit ennie karácsonykor és tüzifája sincs elég, mégis hálát ad azért, ami van. Érdekes az emberi lélek mélysége...

2018. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Melyik korosztályba tartozol?
2018. dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
53%

Igazad van!!!! Van olyan isten mint akit leírsz,úgy hívják ,hogy Sátán,vagy Ördög.

A szeretet istenét úgy hívják,hogy Jézus Krisztus!

Jézus annyira szeret téged s ,hogy kész volt meghalni a kereszten a bűneidért.A sátán dolgait már ismered.

Ismerd meg Jézust is ,és megismered az igazi életet ,és az igazi szeretetet.


ui:Boldog Karácsonyt.

2018. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!