Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha isten elvileg szeret,...

Ha isten elvileg szeret, miért lett halálos beteg a kutyám karácsony elött?

Figyelt kérdés
Szerintem a keresztény állíttással ellentétben az isten nem jó,hanem gonosz,szadista.

2018. dec. 21. 12:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nos, van rossz és jó hírem. A rossz az, hogy ez nem fog egy csapásra megoldódni, még talán átmenetileg rosszabodhat is, így karácsony tájékán.


Szóval ha nincsenek barátaid, nem fog egyik nap az összes csak úgy előbukkani. Nem fognak a problémáid egyik nap elpárologni. A szenvedés, amit érzel, még egy darabig biztosan veled lesz.


A jó hír viszont, hogy van kiút ebből az állapotból. Melós és sokáig tart, de ott van, és többet érsz, ha adsz neki esélyt. Először is vidd lejjebb az elvárásaid, és darabold kis részekre a problémát. Ez a karácsony már valószínűleg úszott, de most is ugyanúgy el lehet kezdeni.


Tűzz ki valamilyen kicsi célt, és azért küzdj. Pl holnap reggel bevetem szépen az ágyat. Vagy összesöprök a szobámban. Ezek kis célok, de ahjoz éppen elég, hogy teljesítésükkel az agyadban kicsit beröffenjen a dopamintermelés.


Aztán nagyon fontos, hogy egy megbízható embert bevonj az életedbe. Ha nincs barátod, akkor ez lehet egy pap, lelkész, pszichológus, vagy a lelkisegély-szolgálat munkatársa. A lényeg, hogy valaki kívülről visszajelezzen, hogy mi történik veled és körülötted. Az állapotod olyan, mint amikir bedugul az orrod, vagy homályos a látásod. Az érzékelésed van eltompulva, emiatt torzult képet kapsz a világról.


Ha be van dugulva az orrod, akkor nem nagyon érzel ízeket. De nem az ízek tűntek el, csak a képességed, hogy érezd. Te most ennek az érzelmi változatát éled meg.

2018. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Mert isten gyűlöl minket, az emberek idióták, én leléptem, csá.
2018. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Isten szeret téged. A kutyus halála, fogja olyan mederbe terelni életed, ami az életcélod eléréséhez kell.
2018. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!