Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon ezt így jól gondolom...

Vajon ezt így jól gondolom vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Tehát ha jól értem, akkor az igazhitű jehova tanúi megmaradtak rutheford bíró tanítása mellett és ezért nem ismerik el őket a sima jehova tanúi, mert ez miatt azt állítják, hogy hitehagyottak. De akkor a jehova tanúi a saját történelmüket mondják hitehagyottnak, így még akkor sem voltak az "igazságban", ahogy ugye ők fogalmaznak, mert ha ők ezt nem ismerik el, akkor az nem igazság, hanem hazugság volt, tehát az addigi tanítás mind hamis, máskülönben nem lennének az igazhitű jehova tanúi hitehagyottak.

Jól értem?


2019. febr. 21. 16:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te tudsz angolul?,mert nagyon szaggatod a dolgokat, mert összekevered a dolgokat

(Egy Tanú)

2019. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves egy tanú, nekem úgy tűnik, hogy ti Istent olyannak képzelitek, aki képtelen világosan tanítani.


Üdv, egy keresztény.

2019. febr. 27. 11:56
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg úgy tűnik "egy keresztény", hogy képtelen vagy "LÁTNI" :) ÉS MEGKÉRDŐJELEZED ISTENT IS a Példabeszédek 4:18-at illetően

(egy Tanú)

2019. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!