Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent a Jelenések 16:10,11?

Mit jelent a Jelenések 16:10,11?

Figyelt kérdés
Az ötödik kiöntötte csészéjét a vadállat trónjára. Erre elsötétült a királysága, és az emberek kezdték a nyelvűket harapdálni fájdalmukban 11 mégis káromolták az ég Istenét fájdalmaik és fekélyeik miatt és nem bánták meg amit tettek.

#bűn #fekélyeik.
2019. márc. 20. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Határozottan elutasítom azt a vádat, hogy egy Tanúval megbeszélem, hogy tegyen fel kérdéseket, hogy megválaszoljak rá.

Egyébként többen is elmondtuk, hogy nem értünk egyet azokkal, akik kérdéseket tesznek fel itt Tanúként.

De egyéni joga van mindenkinek, mit tesz, a kérdező kilétét pedig csak akkor ismerem, ha kiírja a nevét.

2019. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11.Nem értem"nem értünk egyet azokkal akik kérdéseket tesznek fel"

Most kit kellene megkérdezzek, hogy tehetek fel kérdést?

Vagy a kérdést vallás szerint engedélyezzük,vagy nem?

A feleletet is, ezek szerint engedély szerint?

Egyeseket mindenki szabályoz, másokat senki?

55000(ötvenöt ezer) vallásbol ki tehet fel kérdést?

És ha én Kimbilikiti vallású vagyok, ki tudja megmondani, hogy tehetek-e fel kérdést?

És ha Katolikus vagyok mindenkit szapulhatok, csak előbb nyilatkoznom kell, hogy jól pontozzanak, ha van igazam,ha nincs.Ha azt mondanám Tanú vadgyok akkor a bibliát kiterithetem az oldalra akkor is szapulva volnék?


Most az oldalon diktatúra, kommunizmus vagy szellemi inkvizíció van?


Hadjuk az egészet, mindenki álljon bele a maga cipőjébe,és ne próbáljunk a másikéba beleállni.

2019. márc. 20. 21:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Azt írtam, hogy azzal nem értek egyet, hogy Tanúként tesz fel itt valaki kérdéseket. S nem azt, hogy mások sem tehetnek fel kérdéseket.

Tisztelettel.

2019. márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13. Én ezt még akkor megértettem.

De a sok vallás közül, egy tanút érdekel egy olyan kérdés amit a nem tanutol kaphat meg pld. valaki véleménye valamire vonatkozóan, miért nem ildomos kiirni?

Azért mert jönnek az igazságért való sértődések?

Azért, hogy sokan lapulnak a hibákkal, és másokat is arra akarnak kényszeríteni?

Az olyan hagyja el ezt az oldalt, aki csak a sajátját akarja kisajtolni, főleg ami irásellenes és várja, hogy megtapsoljam, a szokások szerint?

2019. márc. 21. 07:38
 15/16 anonim ***** válasza:

"miért nem ildomos kiirni"


Mert ezzel úgy érzik, hogy provokálsz.

Hogy mások ilyen céllal tesznek fel kérdést, Őket nem érdekli ha megbotránkoztatnak másokat, minket viszont igen.

Engem is érdekel mások véleménye, hogy tudjam, mit gondolnak némelyek. Hiszen Jézust is érdekelte, hogy Róla, és a tanításairól mit gondolnak. S ezt meg is kérdezte a Tanítványaitól.

Mert csak így tudok utána nézni a válaszoknak, és segítséget nyújtani. Az már egyéni joga, hogy elfogadja vagy sem.

S olyan témában is jártas leszek a kutatások során, amiben más különben nem tudnék, és ilyenekkel bármikor bárhol ha találkozok, más tudom a választ, és az érveket.

2019. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem vita helyett írjatok válaszokat.


Jel.16,10.Az ötödik angyal is kitölté az ő poharát a fenevad királyiszékére; és lőn az ő országa setét; és rágják vala az ő nyelvöket a kín miatt,


Azt írja sötétség lesz.


Jel.6,12.Azután látám, mikor a hatodik pecsétet felnyitotta, és ímé nagy földindulás lőn, és a nap feketévé lőn mint a szőrzsák, és a hold egészen olyan lőn, mint a vér;

Jel.8,12.A negyedik angyal is trombitált, és megvereték a napnak harmadrésze, és a holdnak harmadrésze, és a csillagoknak harmadrésze; hogy meghomályosodjék azoknak harmadrésze, és a nap az ő harmadrészében ne fényljék, és az éjszaka hasonlóképen.

Mt.24,29.Mindjárt pedig ama napok nyomorúságai után a nap elsötétedik, és a hold nem fénylik, és a csillagok az égről lehullanak, és az egeknek erősségei megrendülnek.

Mk.13,24.De azokban a napokban, azután a nyomorúság után, a nap elsötétedik, és a hold nem fénylik,

Csel.2,20.A nap sötétséggé változik, és a hold vérré, minekelőtte eljő az Úrnak ama nagy és fényes napja.


Ézs.13,10.Mert az ég csillagai és csillagzatai nem ragyogtatják fényöket, sötét lesz a nap támadásakor, és a hold fényét nem tündökölteti.

Ez.32,7.És mikor eloltalak, beborítom az eget, s csillagait besötétítem, a napot felhőbe borítom, és a hold nem fényeskedik fényével.

Jóel.2,10.Reszket előttök a föld, és megrendülnek az egek; a nap és hold elsötétednek, a csillagok is bevonják fényöket.

Jóel.2,31.A nap sötétséggé válik, a hold pedig vérré, minekelőtte eljő az Úrnak nagy és rettenetes napja.

Jóel.3,15.A nap és hold elsötétednek; a csillagok bevonják fényöket;


Tehát a lényeg hogy mielőtt Jézus visszajön a világ sötétségbe borul.

2020. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!