Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallásos emberek miért...

A vallásos emberek miért ehetnek állatokat, ha ott az ötödik parancsolat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
78%

Nem válaszoltál. Idézlek újra:


Ezt írtad:


"de aki egy életet kiolt, minimum neki is meg kéne halnia"


Tehát aki növényt eszik, annak is meg kell halnia szerinted. De máshol meg azt írod, hogy a növényt meg lehet enni. (Idézlek: "Növényt enni lehet, állatot viszont nem, mert az gyilkosság lenne.") Tehát nem tartod élőlénynek, különben ellentmondásba keverednél.


Tehát akkor szerinted a növény nem él! Vagy akkor ellentmondásban vagy. Melyik legyen?


Erre mindenképp választ várok!

2019. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Nem, nem látom hogy ostobaságot beszélek. Ami nincs ott, azt nehéz látni. De nálad, aki szellemekkel vagy elvarázsolva, nulla racionalitással, már nem lepődök meg semmin.
2019. aug. 27. 13:43
 43/64 anonim ***** válasza:
71%
Na akkor ésszerűkém válaszolj a 41-esre
2019. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
60%

Évek óta ezt játszod. Amikor már teljesen beszorultál az irracionális önellentmondásaidba, akkor jön a személyeskedés:) Neked perverziód lejáratni magad és a materialista gondolkodást hétről hétre?


41-esre válasz!!!

2019. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:

Milyen hétről hétre?😂😂😂 Életemben szerintem először tettem ki vallásos kérdést, tehát nem értem!😂

Nem tudom, hogy tényleg nem érted amit mondani akarok, vagy csak engem akarsz piszkálni.

De életben maradni jogunk van. Nekem ehhez kell a növény. Él, de talán nem gyilkosság, ha egy hullott almát megeszek?! Lol..

A ragadozóknak meg, akik húson kívül nem esznek mást, nekik joguk van sajnos levadászni másokat hogy életben maradjanak. Nekünk erre nincs szükségünk.

2019. aug. 27. 13:56
 46/64 anonim ***** válasza:
50%

A hullott alma nem gyilkosság, mert az almafa él tovább. Ahogy sajtot enni sem gyilkosság a tehén él tovább.

De répát, krumplit, salátát, földimogyorót, stb... enni gyilkosság, mert megölöd vele a növényt is, ahogy mi normális emberek, levágjuk az állatot.

2019. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
Akinek véres a keze, hogy lehet normális?! Jesszusom.
2019. aug. 27. 14:02
 48/64 A kérdező kommentje:
Semmi jogod nincs semmi állat életét kioltani.
2019. aug. 27. 14:02
 49/64 anonim ***** válasza:
55%
Neked sincs jogod elvenni egy növény életét, semmivel sem van jobb, szállj le az erkölcsi magaslóról.
2019. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
60%

"Milyen hétről hétre?😂😂😂 Életemben szerintem először tettem ki vallásos kérdést, tehát nem értem!😂"

Tudom, minden héten ezt írod:)


"De életben maradni jogunk van. Nekem ehhez kell a növény. Él, de talán nem gyilkosság, ha egy hullott almát megeszek?! Lol.."


Figyelj lolka! Mi van azzal, ami egy répát kihúz és azt főzi meg? A 41. válasz fényében várom a válaszod. Tudod, már az elején írtam, hogy nem a levélről vagy termésről beszélek, vagy egyéb növényi részről írok, ha a növényt írom. Lolka, amnéziás vagy?


"A ragadozóknak meg, akik húson kívül nem esznek mást, nekik joguk van sajnos levadászni másokat hogy életben maradjanak. Nekünk erre nincs szükségünk."

Lássuk. Ha azt mondod, h ragadozó, akkor elismered a rendszertant, és aszerint mérlegelsz. Akkor elismered, h az ember mindenevő, tehát joga van állatot is enni. Megint mattoltad magad


"Semmi jogod nincs semmi állat életét kioltani."

Nyugi lolka, továbbra sem én vágom le az állatot, csak megeszem


Szóval akkor 41. válasz a répa tekintetében?

2019. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!