Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallásos emberek miért...

A vallásos emberek miért ehetnek állatokat, ha ott az ötödik parancsolat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
74%
Ne is haragudj, de szerinted hogy maradhatott fenn idaig az emberiseg? Igen, ugy, hogy mindenevök vagyunk. Lehet, hogy a mai vilagban lehet elni hus nelkül(en nem gondolom, hogy egeszseges, de mindenki szabadon lehet hülye), de korabban vadaszni, halaszni kellett. Igen veres Volt a kezük, ahogy veres a szaja az oroszlannak, gepardnak is, mikor megeszi a zebrat. Vagy ök is legyenek veganok szerinted? Mindenki azt eszik felnöttkent,amit akar. Ne itelkezz!
2019. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:

#50 Ha te azt mondod, amnéziás vagyok, akkor te delulu.

Hogy tudom ezt írni minden héten, mikor félévente jelentkezek be az oldalra feltenni egy műszaki hibával kapcsolatos kérdést? Lehet tévedésben vagy és összekeversz valakivel, de most én kérlek arra, erre válaszolj és bizonyítsd! Nem tettem még fel hasonló kérdést sem az oldalon. Ismét szellemeket látsz?


#51 Konkrétan azután mondod, hogy ne ítélkezzek, miután frissen lehülyéztél engem és másokat:) Nem furi?

2019. aug. 27. 14:22
 53/64 anonim ***** válasza:
66%
Nem hülyeztem le senkit, ezt hol olvastad? Szövegertelmezes 1-es.
2019. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
60%

"#50 Ha te azt mondod, amnéziás vagyok, akkor te delulu."

Akkor minek keverted ide a lehullott almát delulukám?


"Hogy tudom ezt írni minden héten, mikor félévente jelentkezek be az oldalra feltenni egy műszaki hibával kapcsolatos kérdést? Lehet tévedésben vagy és összekeversz valakivel, de most én kérlek arra, erre válaszolj és bizonyítsd! "

Úgy, h nem mondasz igazat. De igazából tök mind1.


50-es végére válasz? Vagy mindig kikerülöd?:)

2019. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Nem, nem tök mindegy, hogy valakit rágalmazol-e vagy sem!

Végig igazat mondtam. Majd válaszolok a répádra akkor, ha bebizonyítottad hogy hazudok! Ezen most nem tudok túllépni, a répa ráér, most te beszélj. Milyen kérdéseket, vagy párbeszédet láttál eddig? Mindig ilyeneket olvasol?

2019. aug. 27. 14:29
 56/64 anonim ***** válasza:
60%

Miért akarsz ilyen feltűnően terelni? Akkor mégiscsak te vagy az, vagy túl ciki a répás kérdés? Vagy mindkettő?


De mondom, nem érdekel, h te vagy-e vagy sem. Nagyobb baj, ha nem te vagy az

2019. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

Nyugodtan megeheted a répát, látom nagyon vágysz rá, hát most a tiéd lehet!

Nem terelek, hanem megtudni akarok valamit! Ki az az "AZ"?

Biztos tök jó játék lehet egy rágalmazással megspékelni a provokációt. Remek figyelemelterelés.

Engem viszont nagyon is érdekel, hogy ki az az "AZ". Egy emberről van szó, vagy többről? Nem mondhatom, hogy igen, én vagyok "AZ", mikor nem tudom, ki az "AZ"? De most tényleg!

2019. aug. 27. 14:49
 58/64 anonim ***** válasza:
60%

"Nyugodtan megeheted a répát, látom nagyon vágysz rá, hát most a tiéd lehet!"


"Nem terelek"


Látom:)

2019. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
78%

"Biztos tök jó játék lehet egy rágalmazással megspékelni a provokációt. Remek figyelemelterelés."

A répás kérdésről? Tehát úgy terelem el a kérdésemről a szót, hogy te erőlteted a terelést. Eredeti:)


Se provokáció nem volt, csak elegáns logikai győzelmet arattam, sem rágalmazás nem volt. A figyelemelterelésért gratula, szeretem, ha majmolnak.


De segítek, nem kell válaszolnod a répás kérdésre, más is olvassa a levezetéseimet

2019. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Látom a logikai próbálkozást, biztos győztél meg néhányszor embereket, de amikor bedobsz a másikról egy kitalációt, hogy biztos győzz, az nagyon gáz. Nem igazságos, ráadásul százszor rosszabb mint a személyeskedés.


Szereted, ha majmolnak...feltételezem, egész nap a gyakori előtt ülsz, és várod, hogy provokálhass vagy hogy rádszálljanak, aztán kevered a profilokat, ki mit mondott neked, azt se tudod. És a tetejében még istenben is hiszel. Az előbbit pont úgy feltételezem, mint te az istenedet. És az baj, ha ez tölti ki az életedet.

És mivel nyilván nem a répa érdekel téged, csak az, hogy pötyöghess, akkor, miért baj neked a terelés?


Kereshetsz munkát, hogy ne unatkozz. A lényeg, hogy a rágalmazásod csak egy üres feltételezés. Nem tudod bizonyítani még magadnak se.

2019. aug. 27. 15:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!