Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van itt hozzám hasonló ateista...

Van itt hozzám hasonló ateista, aki támogatja a keresztény értékrendet és ha van, miért?

Figyelt kérdés

Cseppet sem hiszek Istenben, a Bibliában, de például számos olyan szlogennel egyetértek, amit a KDNp-vel koalíciós kormányunk hangoztat, hogy család, haza, meg a nem kívánatos muszlimokkal való távolságtartás, illetve nem pártolom a homoszexualitást sem, bár az üldözésüket sem helyeslem, de az LMBTQ propagálását sem, így sok tekintetben elismerem a konzervatív, mondhatnám - keresztény - gyökereimet, beállítottságomat.

Azt megkérném, hogy ne politikai irányba menjenek el a válaszok, mert nem vagyok Fidesz rajongó, nem is nagyon szoktam szavazni, csak kivételes esetben, lényegében nem az aktuálpolitika érdekel, hanem az az érdekes kérdés, hogy egy ateista mennyire sajátíthat el, vagy mondhat magáénak akár részben is keresztény értékrendet és miért?



2020. jan. 26. 23:52
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Nemis értem minek ez a sok gyűlölködõ válasz.

MINDENKINEK MEGVAN A JOGA ARRA HOGY AZT HIGYJEN AMIT AKAR.


AKKOR MIERT OKTATJUK KI A MASIKAT HOGY NEKI MIERT TETSZIK A Fidesz KDNP .


ÕT IS ELKELL FOGADJUK , AZOKAT AKIK.MASKEPP GONDOLKODNAK.

AZOKAT AKIK.ISTENBE HISZENEK ES AZOKAT IS AKIK NEM.

2020. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Tiszteljuk egymast , es azert hogy elteroen gondolkodunk nem kell egybol kiakadnunk.

Szerintem ez alap egy intelligens embertol.

2020. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!