Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak engem taszít ennyire a...

Csak engem taszít ennyire a keresztény vallás?

Figyelt kérdés

Az egész a félelemre épül meg hogy bűntudatot keltsen benned. Ha nem tartod be Isten törvényeit, akkor majd jól megbüntet téged a tüzes pokolban, mert annyira szeret téged... Szerintem egyáltalán nem egészséges folyton azon szorongani meg rettegni, hogy a mennybe vagy a pokolra kerülsz-e, és a szexuális vágyak elfojtása sem túl kellemes (a maszturbálás tilos).

Ezek a dolgok nagyon taszítóak számomra...



2020. ápr. 14. 18:02
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
81%
És? Mi a célod a kérdéssel? Valóban azt gondolod, hogy kb. 10 millió ember közül te vagy az egyetlen, akit taszít a kereszténység?
2020. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
25%
Ha taszító, akkor ne foglalkozz vele! Maszturbálj, amennyi jólesik! De aztán ne gyere vissza sírni, hogy miért nincs barátnőd!
2020. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%

És miért foglalkozol olyasmivel, ami téged nem érint...???


Mazochista vagy?

2020. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
32%
# 2/ : 10pontos riposzt! :)
2020. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
2-es; Szerinted mindenkinek, akinek van barátnője, az egyáltalán nem maszturbál? Nagyon nagy ostobaságot írtál
2020. ápr. 14. 18:09
 6/48 tgt ***** válasza:
83%
Nem csak olyan beteg módon lehet megélni a kereszténységet, mint amit leírtál. Valójában a kereszténység toleráns és felszabadító. Akik a félelmet és a bűntudatot hírdetik, tévúton járnak.
2020. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
77%

1. A keresztények zöme nem szorong azon, hogy mennybe vagy a pokolba kerül-e.

2. Nem keltenek benned bűntudatot. Az már nem kereszténység. Az egész alapja a szeretet és a megbocsátás. Nem akarnak bűntudatot kelteni.

3. Nem mindenki akar maszturbálni, tudod van, akinek sikerül normális szexuális életet élni, nincs szüksége ilyenekre. Ha pedig nincs szexuális élete, akkor sem fog maszturbálni. De elárulok egy titkot: biztos van olyan keresztény, aki szokott, mert esetleg függővé vált. És lám, az mennyire rossz.


Sajnálom, hogy ennyi benned a frusztráltság! Lazíts, pihenj! Aztán ha megnyugodtál, lehet nem fogod a feszültséged neked semmit sem ártó emberek irányába kitölteni. :)

2020. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
91%
A keresztény vallás alaptanai szerintem szépek, más kérdés, hogy az egyházak mit hoznak ki belőlük.
2020. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
#18.09 De, sokuk maszturbál. Van is belőle gond, mint a kérdésekből látszik. De ne foglalkozz az én ostoba hozzászólásaimmal, maszturbálj, aztán majd csak lesz valami.
2020. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 tgt ***** válasza:
40%
A maszturbálás egészséges, éppen ezért nem lehet bűn, de mindegy, nem akarom félrevinni a témát. Csak még egy gondolat: ne foglalkozz bibliamagyarázókkal, prédikátorokkal, dogmákkal, egyházi tanításokkal,szent hagyományokkal és egyéb dolgokkal. Olvasd el az Evangéliumot, abban minden benne van, ami a kereszténység.
2020. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!