Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Valóban Jézus mint angyal...

Valóban Jézus mint angyal váltotta meg az emberiséget?

Figyelt kérdés
vártak hozzánk tanitani és ilyennel előálltak hogy egy angyal váltott meg minket,vagy rosszul fogalmazták meg?
2020. máj. 20. 14:49
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

na, ez az 50-es sirám PONT A JEHOVA TANUIRA érvényes:

Az a helyzet, hogy ezt büntetlenül nem lehet csinálni,de mintha nem ismernétek a figyelmeztetést:

"... amelyekben vannak némely nehezen érthető dolgok, amiket a tudatlanok és állhatatlanok elcsűrnek-csavarnak, mint egyéb írásokat is, a maguk vesztére." (2Pt 3,16)


csűritek-csavarjátok, átírjátok kényetekre-kedvetekre tudatlanul a Szentírást, és alázzátok ezzel az "hát egy jóember vót" - tal a Megváltót.

2020. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 tgt ***** válasza:
30%

"A legfőbb ez: Halljad, Izráel, az Úr, a mi Istenünk egy Úr"


Ezt mondta Jézus. Nem azt, hogy az Úr a ti Istenetek egy Úr, három személyben, és az egyik én vagyok. Nem ezt mondta, hanem azt, hogy az Úr, a mi Istenünk.

2020. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

#52

Rendben, veled feladtam. Úgy telibeignorálod -szépen kifejezve- amit amit írok. Képtelen vagy bármire érdemben válaszolni. Direkt még csak fel sem hoztam a Szentháromságot, mert ti azon vérszemet kaptok, s még kevésbé vagytok vitaképes partnerek.

2020. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
hagyd rá! Ilyen a vakság és a tévelygés!
2020. máj. 25. 22:11
 55/58 A kérdező kommentje:
a vakság eredménye ,hmmmm Jézus Krisztus a megváltó egy jó ember vót! A Szent Lélek hmmm egy kis erő, energia,a Jó Isten bocsássa ezeket meg nekik.
2020. máj. 25. 22:16
 56/58 A kérdező kommentje:
52-es indőnként Abaddon de néha Mihály Arkangyal,olyan ez mint az időjárás változékony.ezért is nem tudssz velük vitatkozni,csak homályos és zavaros dolgokat irnak.
2020. máj. 25. 22:17
 57/58 anonim ***** válasza:
63%

Ember nem képes megváltani a világot, csak Isten Fia, aki ezért a célért született meg emberként. De korábban Isten volt. Isten Fia nem lehetett korábban ember, mert ha az volt, akkor ki az anyja? Ha ember volt, miért kellett emberré váljon itt a Földön?

Jehova tanúi rettenetesen nagy tévedésben vannak. Jaj nektek, ha nem tértek meg!

2020. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 Theophilus ***** válasza:
51%

"És felele Tamás és monda néki: Én Uram és én Istenem!" Ján. 20,28


Szegény Tamás, rosszul tudta volna, Krisztus meg ráhagyta, nem javította ki...???

2020. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!